Nie da się ukryć, że zeszły rok nie należał do udanych. Nie można go jednak nazwać nudnym – był tak pełny wydarzeń, że materiału starczyło nawet na całą grę. 2020 Game side-scroller, który pozwala jeszcze raz przeżyć wszystkie najważniejsze i najciekawsze wydarzenia ostatnich 12 miesięcy, całkowicie za darmo.

2020 Game to krótka, internetowa gra dostępna całkowicie za darmo

2020 Game to gra relatywnie krótka – można ją ukończyć w około 10 minut. Dostępna jest całkowicie za darmo tutaj i powinna bez problemu zadziałać we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych (Firefoxie, Chrome czy Operze).

Gameplay jest oczywiście bardzo prosty, ale daje dużo prawdy, a twórcy nie można odmówić poczucia humoru. Gra została stworzona przez jedną osobę – Maxa Garkavyy’ego. Zdecydował się on na pixelartową grafikę, która jest naprawdę świetnie przygotowana i cieszy oko.

2020 game grafika

5G, TikTok, wybory w USA – przeżyj to jeszcze raz

W tej zaledwie 10-minutowej przygodzie twórca zdołał zmieścić naprawę wiele. Znajdziemy tutaj smaczki mniej lub bardziej bezpośrednio nawiązujące do praktycznie wszystkich najważniejszych wydarzeń zeszłego roku.

 

Nie mogło zabraknąć różnych aspektów związanych z pandemią koronawirusa, a więc m.in. kwarantanny czy wzrastającej popularności Zooma.

2020 Game skupia się częściowo na wydarzeniach z USA, ale takie motywy, jak wybory czy protesty związane ze śmiercią George’a Floyda, z pewnością nie będą obce również dla większości polskich graczy.

Graliście już w 2020 Game? Jakie są Wasze wrażenia i co jeszcze byście do tej gry dodali? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Jak grać w Teamfight Tactics? Jak grać w TFT (Teamfight Tactics)? Poradnik
Czasami tak bywa, że najpopularniejsze gry powstają na podstawie modów tworzonych przez społeczność graczy. Tak było z DOTĄ 2, która rozpoczęła swoją historię jako mod
Jak grać jungle w LOLu? Jak grać jungle w LOL-u? Poradnik i najlepsze wskazówki
Znacie LOL-a? Kto nie zna! Jeśli jednak jakimś cudem pominęliście istnienie tej gry, szybko zerknijcie do naszego rankingu najlepszych darmowych gier na PC i to
nintendo direct Nowe gry na Nintendo Switch zapowiedziane!
Co prawda do premiery każdego poniższego tytułu zostało jeszcze trochę czasu, to przynajmniej nie musieliśmy długo czekać na same zapowiedzi. Podczas wczorajszego 40-minutowego streamu, nowe
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *