Nie da się ukryć, że zeszły rok nie należał do udanych. Nie można go jednak nazwać nudnym – był tak pełny wydarzeń, że materiału starczyło nawet na całą grę. 2020 Game side-scroller, który pozwala jeszcze raz przeżyć wszystkie najważniejsze i najciekawsze wydarzenia ostatnich 12 miesięcy, całkowicie za darmo.

2020 Game to krótka, internetowa gra dostępna całkowicie za darmo

2020 Game to gra relatywnie krótka – można ją ukończyć w około 10 minut. Dostępna jest całkowicie za darmo tutaj i powinna bez problemu zadziałać we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych (Firefoxie, Chrome czy Operze).

Gameplay jest oczywiście bardzo prosty, ale daje dużo prawdy, a twórcy nie można odmówić poczucia humoru. Gra została stworzona przez jedną osobę – Maxa Garkavyy’ego. Zdecydował się on na pixelartową grafikę, która jest naprawdę świetnie przygotowana i cieszy oko.

2020 game grafika

5G, TikTok, wybory w USA – przeżyj to jeszcze raz

W tej zaledwie 10-minutowej przygodzie twórca zdołał zmieścić naprawę wiele. Znajdziemy tutaj smaczki mniej lub bardziej bezpośrednio nawiązujące do praktycznie wszystkich najważniejszych wydarzeń zeszłego roku.

 

Nie mogło zabraknąć różnych aspektów związanych z pandemią koronawirusa, a więc m.in. kwarantanny czy wzrastającej popularności Zooma.

2020 Game skupia się częściowo na wydarzeniach z USA, ale takie motywy, jak wybory czy protesty związane ze śmiercią George’a Floyda, z pewnością nie będą obce również dla większości polskich graczy.

Graliście już w 2020 Game? Jakie są Wasze wrażenia i co jeszcze byście do tej gry dodali? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *