Obecnie strona internetowa jest niezbędnym elementem prowadzenia biznesu, niezależnie od jego branży. Jest to podstawowe źródło informacji o ofercie i usługach, ale również element reklamowy zachęcający klienta, ważna jest też sama nazwa domeny. A gdzie jej szukać, żeby nie przepłacić? Poniżej przedstawiamy 5 miejsc z tanimi domenami, zapraszamy do lektury!

  1. SeoHost – tanie domeny internetowe
  2. Domeny w Zenbox – same korzyści
  3. HashMagnet – opieka nad stroną
  4. Sprawdzone domeny – Smarthost
  5. Kru – dla szukających wydajnych i tanich domen

SeoHost – tanie domeny internetowe

Omawiając tanie domeny, koniecznie trzeba wspomnieć o SeoHost. Oprócz oferowania jednych z najtańszych na polskim rynku domen, firma posiada również wydajny i szybki hosting, który zdecydowanie warto wziąć pod uwagę. Koszt rejestracji domeny to jedyne 9,87 zł, a przedłużenie zaczyna się już od 27 zł.

SeoHost zdobyli pierwsze miejsce w istotnym teście, który weryfikuje szybkość działania strony w czasie symulowania ruchu aktywnych użytkowników. Dodatkowo firma ta bardzo długo przechowuje kopie zapasowe swoich klientów, aż do 120 dni. Wybierając SeoHost ma się również pewność profesjonalnej i miłej obsługi.

Szukając tanich domen warto odwiedzić www.seohost.pl i samemu sprawdzić usługi SeoHost, które można przetestować przez 7 dni, bez dodatkowych kosztów. Po tym czasie pracownicy firmy oferują pomoc w przeniesieniu na swoje serwery stron internetowych.

Domeny w Zenbox – same korzyści

Domeny w Zenbox są droższe niż u poprzednika, ale również warto poświęcić firmie swoją uwagę. Rejestracja domeny to koszt od około 12 zł, a przy jej przedłużeniu trzeba przygotować się na minimum 35 zł brutto. Ponadto można liczyć na zniżki przy posiadaniu kilku domen.

Korzystając z ofert domeny w Zenbox, otrzymuje się pomoc wsparcia technicznego, które charakteryzuje się szybkością działania, a na maile uzyskuje sie odpowiedź już w średnio 8 minut.

HashMagnet – opieka nad stroną

Firma HashMagnet oferuje domeny, usługi hostingowe oraz pomoc, doradztwo i kompleksową opiekę dla twórców, właścicieli stron www i firm, które rozpoczynają swoją działalność online. Oprócz samych serwerów można liczyć z ich strony na pomoc i wsparcie w stworzeniu sklepu internetowego, strony na WordPressie, bloga i ich późniejsze utrzymanie.

Tanie domeny w HashMagnet zaczynają się ok około 10 zł netto, przy ich rejestracji, koszt przedłużenia zaczyna się od 40 zł. Firma ta posiada w swojej ofercie ponad pół tysiąca rozszerzeń, jest więc z czego wybierać. Dla klientów, którzy chcą się wyróżnić i poszukują oryginalnych domen, firma świadczy specjalne i indywidualne usługi.

Sprawdzone domeny – Smarthost

Smarthost to firma hostingowa oferująca tanie domeny, której głównym wyróżnikiem jest posiadanie własnej serwerowni w Polsce, dokładnie w Częstochowie. Osiągają oni dobrą wydajność w testach takich jak: WordPress, MySQL czy PHP. Smarthost oferuje również DNS Anycast, czyli specjalną usługę, która przyspiesza działanie stron internetowych.

Nowi klienci mogą liczyć rejestrację domeny w kwocie 11 zł netto, natomiast roczne przedłużenie wynosi 89 zł. W ofercie Smarthost są nie tylko domeny polskie, ale również regionalne i narodowe, związane m.in. z Europą, Azją, Ameryką czy Afryką.

Kru – dla szukających wydajnych i tanich domen

Kru to jedna z najtańszych ofert na rynku, która cechuje się bardzo dobrym stosunkiem ceny do oferowanej jakości. Rejestracja domeny w Kru to koszt od 10 zł, natomiast jej przedłużenie to minimum 99 zł na rok. Firma pozwala na wygodne zarządzanie domeną z poziomu intuicyjnego panelu użytkownika

Firma pozwala na uproszczoną cesję domen, a prosty mechanizm pozwala na swobodny transfer między ich użytkownikami.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Jak grać w Teamfight Tactics? Jak grać w TFT (Teamfight Tactics)? Poradnik
Czasami tak bywa, że najpopularniejsze gry powstają na podstawie modów tworzonych przez społeczność graczy. Tak było z DOTĄ 2, która rozpoczęła swoją historię jako mod
Jak grać jungle w LOLu? Jak grać jungle w LOL-u? Poradnik i najlepsze wskazówki
Znacie LOL-a? Kto nie zna! Jeśli jednak jakimś cudem pominęliście istnienie tej gry, szybko zerknijcie do naszego rankingu najlepszych darmowych gier na PC i to
nintendo direct Nowe gry na Nintendo Switch zapowiedziane!
Co prawda do premiery każdego poniższego tytułu zostało jeszcze trochę czasu, to przynajmniej nie musieliśmy długo czekać na same zapowiedzi. Podczas wczorajszego 40-minutowego streamu, nowe
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

1 Komentarz

  • Marcin, 27 sierpnia 2023 @ 11:41 Odpowiedz

    Pojawiły się tutaj bardzo dobre propozycje, ale teksty typu “przedłużenie zaczyna się już od 27 zł.” według mnie w ogóle nie mają sensu. Spójrzcie na to, że 90% osób wybierze domenę .pl (nie ma podanych cen), 9% .com, a 1% to reszta domen. Nie są to żadne statystyki, a moja ocena. A o serwerach jest tylko wzmianka a warto też zapoznać się z opinią wersito. pl/recenzja-seohost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *