Inwestorzy oraz użytkownicy walut cyfrowych mają do dyspozycji szereg nowoczesnych platform, umożliwiających kupno bitcoinów czy handel kryptowalutami. W artykule przedstawiamy 5 powodów, dla których warto wybrać giełdę kryptowalut Kanga Exchange!

Stabilność i bezpieczeństwo to cechy, które powinny opisywać każdą platformę handlową z branży krypto. Rosnąca popularność bitcoina i ethereum sprawiła, że coraz więcej osób poszukuje bezpiecznego miejsca do rozpoczęcia przygody z inwestowaniem w kryptoaktywa. Jednym z takich miejsc jest polska giełda kryptowalut Kanga Exchange. W artykule pokażemy najważniejsze zalety, jakimi wyróżnia się wspomniany serwis na tle konkurencji.

1. Szeroka oferta kryptowalut oraz kryptoaktywów

Jednym z najważniejszych aspektów, o jakich warto wspomnieć, jest szeroka oferta kryptowalut oraz kryptoaktywów dostępnych dla użytkowników giełdy Kanga Exchange. Inwestorzy mogą nie tylko liczyć na możliwość bezpiecznego kupna bitcoinów, lecz również zakup kryptowalut związanych z nowymi projektami tokenów. Wśród nich można wymienić szereg walut cyfrowych – kilka z nich znajdziesz poniżej.

  • Everdome (DOME)
  • Tether USD (USDT)
  • SHIBA INU (SHIB)
  • USD Coin (USDC)
  • Polygon (MATIC)
  • SushiToken (SUSHI)
  • Ethereum Classic (ETC)

W szerokiej ofercie polskiej giełdy kryptowalutowej znajdują się również mniej znane coiny, takie jak: Bitcoin Vault (BTCV), Metahero (BSC), Tryvium Travels (TRYV) oraz Leon Token (LEON) i Smart Electrum (SELECT). Do bogatej oferty platformy Kanga Exchange należą ponadto stablecoiny, czyli kryptowaluty, których kurs jest ściśle powiązany z wahaniami wartości określonej waluty fiducjarnej. Omówimy je szerzej w jednym z akapitów.

Dlaczego szeroką ofertę kryptowalutową uważamy za tak duży atut? Współpraca z wieloma podmiotami emitującymi tokeny w rozmaitych blokchainach kryptowalutowych świadczy zarówno o bezpieczeństwie platformy, jak i rozbudowanych możliwościach inwestycyjnych.

2. Pewne i szybkie transakcje kryptowalutowe

Możliwość bezpiecznego handlu kryptowalutami przez cały rok, czyli pewne i szybkie transakcje kryptowalutowe, to kolejna zaleta opisywanego serwisu. Giełda krypto Kanga Exchange umożliwia ekspresowe księgowanie FIAT-ów. W dni robocze wpłaty są realizowane od 8:00 do 22:00. Święta oraz weekendy to z kolei dni, kiedy platforma oferuje realizację wpłat walutowych w czterech sesjach godzinowych: 9:00, 13:00, 17:00 oraz 21:00.

3. Rozbudowane mechanizmy uzyskiwania dochodu pasywnego

Warto wspomnieć, że polska giełda kryptowalut oferuje swoim użytkownikom rozbudowane mechanizmy uzyskiwania dochodu pasywnego. Serwis zapewnia inwestorom możliwość budowy dodatkowych zysków dzięki innowacyjnej metodzie zarabiania na depozytach – kryptowalutach oraz stablecoinach – poprzez specjalne konta PoS (Proof-of-Stake) pozwala na czerpanie korzyści z zysków z opłat transakcyjnych pobieranych przez giełdę. Jak to działa?

Każdy użytkownik posiadający specjalnie przygotowane tokeny KNG może partycypować w zyskach z opłat prowizyjnych. Deponując tokeny KNG na dedykowanym koncie PoS inwestor otrzymuje nagrodę proporcjonalną do wielkości złożonego depozytu. Samo rozliczenie oraz dystrybucja nagród odbywają się w cyklu dobowym. Środki są przelewane użytkownikom codziennie o godzinie 0:00 czasu UTC do indywidualnego portfela giełdowego.

Dodatkowo użytkownicy mogą brać udział w atrakcyjnym programie partnerskim. Afiliacja giełdy kryptowalut Kanga Exchange to specjalny program umożliwiający generowanie dodatkowych zarobków. Jest szczególnie polecany blogerom, vlogerom oraz twórcom.

4. Własne stablecoiny

Pojęcie stablecoin wciąż jest mniej znane, szczególnie wśród początkujących inwestorów oraz mniej doświadczonych entuzjastów branży kryptowalut. W istocie stablecoiny to tzw. stabilne waluty cyfrowe, których wartość jest silnie skorelowana z kursem odpowiedniej waluty fiducjarnej. Giełda Kanga Exchange oferuje użytkownikom handel pięcioma tokenami tego rodzaju, które są odpowiednikami walut PLN, EUR, USD, GBP oraz AED.

Ważną informacją dla inwestorów jest to, iż polska platforma Kanga Exchange jako jedyny na świecie serwis giełdowy z branży krypto posiada możliwość handlu stablecoinem złotówki, czyli oPLN (omega PLN).

5. Możliwość kontaktu z ekspertami giełdy poprzez Facebook, Telegram, a także infolinię

Ostatnim, lecz równie znaczącym co pozostałe wyróżnikiem serwisu Kanga Exchange jest możliwość kontaktu z ekspertami giełdy poprzez Facebook, Telegram, a także infolinię. Twórcy platformy zadbali o opcję kontaktu kanałami tradycyjnymi (np. poprzez e-mail), jak i możliwość rozmowy z konsultantami poprzez nowoczesne komunikatory. Użytkownicy zyskują w ten sposób możliwość kontaktu w dowolny sposób, niezależnie od lokalizacji.

Jeżeli szukasz bezpiecznej i nowoczesnej platformy kryptowalutowej, to polska giełda kryptowalut Kanga Exchange spełni Twoje oczekiwania. Załóż bezpłatne konto, kup bitcoina i skorzystaj też z rozbudowanych mechanizmów dochodu pasywnego.


“Zdjęcie w artykule pochodzi ze strony kanga.exchange”

WARTO PRZECZYTAĆ:

Wybór zasilacza do karty graficznej Nvidia z serii RTX – kilka wskazówek
Dobra karta graficzna potrzebuje porządnego zasilania. Wybór zasilacza zależy od kilku rzeczy, takich jak moc, jakość i to, jak bardzo dany sprzęt obciąża system. Karty
Robot sprzątający Dreame X40 Ultra – pomoc w codziennych porządkach
Zachowanie porządku w domu jeszcze do niedawna wymagało nieco wysiłku, a użycie tradycyjnego odkurzacza dla wielu osób nie należało do przyjemności. Dzisiaj mamy na szczęście
AI nie tylko dla ekspertów: sposoby na wprowadzenie sztucznej inteligencji do codziennej pracy
Sztuczna inteligencja coraz śmielej wkracza zarówno do naszego życia osobistego, jak i zawodowego. Wzbudza przy tym całe spektrum emocji – od zachwytu swoimi możliwościami po
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *