Strzelanina w siedzibie YouTube w San Bruno, USA. Policja otacza kampus Doliny Krzemowej, a pracownicy YouTube publikują na Twitterze informacje o barykadach w środku.

Policja otoczyła główną siedzibę YouTube w San Bruno, odpowiadając na doniesienia o strzelaninie w kampusie.

Policja San Bruno napisała na Twitterze : “Odpowiadamy na aktywną strzelankę”.

Pracownicy napisali o barykadowaniu się w pokojach, kiedy na miejsce przybyła policja i karetki pogotowia.

“Słyszałem strzały i zobaczyłem ludzi biegnących przez moje biurko. Teraz zabarykadowani w pokoju ze współpracownikami “, Vadim Lavrusik, pracownik YouTube opublikował na Twitterze.

W pobliskim szpitalu Stanford oczekuje od czterech do pięciu pacjentów o nieznanym stanie, powiedziała rzeczniczka szpitala Lisa Kim. Rzecznik szpitala generalnego w San Francisco powiedział NBC Bay Area , że również otrzymywał pacjentów z tego incydentu.

Project Manager Todd Sherman powiedział, że siedział na spotkaniu, kiedy usłyszał, jak ludzie uciekają z budynku. Po wyjściu z pokoju zobaczył kapiącą krew na podłogę i schody i usłyszał, jak ludzie mówią, że prawdopodobnie był to strzelec, zanim zdołał uciec z budynku.

Ujęcia z lotu zrobione przez CBS News pokazują, jak personel opuszcza budynek z rękami w powietrzu. W pobliżu znajdowały się także biura innych firm.

Aktualizacja: nawet 30 osób rannych.

Udostępnij

administrator

1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *