Nie od dzisiaj Epic rozdaje świetne, darmowe tytuły. Dopiero co pisaliśmy o absolutnym hicie – starym, ale jarym GTA V całkowicie za darmo, a tym razem donosimy o kolejnych darmówkach, tym razem z nieco innej beczki. Postanowiono rozdać bowiem ARK: Survival Evolved oraz Samurai Showdown Neogeo Collection.

Samurai Showdown Neogeo Collection za darmo na premierę

Warto zaznaczyć, że Samurai Showdown Neogeo Collection na konsolach i Steamie zadebiutuje dopiero za tydzień, a tymczasem już możemy bez dodatkowych opłat dodać ten tytuł (a właściwie tytuły) za darmo do biblioteki w Epic Games Store. W tej kolekcji znajdziemy:

  • Samurai Shodown
  • Samurai Shodown 2
  • Samurai Showdown 3
  • Samurai Shodown 4: Amakusa’s Revenge
  • Samurai Shodown V
  • Samurai Shodown V Special.

A także jeden całkowicie nowy, niedostępny dotychczas tytuł. Poniżej możecie zobaczyć trailer produkcji.

ARK: Survival Evolved większości graczy przedstawiać nie trzeba – to stosunkowo popularna wieloosobowa gra survivalowa. Nie jest to co prawda tytuł bardzo świeży, ale wciąż rozwijany, więc, jeśli kogoś interesuje ten gatunek, za darmo zdecydowanie warto spróbować.

Gry można przypisać do swojego konta za darmo do 18 czerwca 2020 roku, do godziny 7 rano, czy to za pomocą klienta Epic Games Store, czy witryny internetowej. Koniecznie dajcie znać, czy skorzystaliście z promocji i czy jesteście zadowoleni z kolejnych darmówek od Epica!

WARTO PRZECZYTAĆ:

epic games store Darmowe gry z Epic Games Store będą wymagać uwierzytelnienia dwuetapowego
Epic Games Store jest dość kontrowersyjną platformą. Wiele graczy ma do niej urazę z powodu wykupywania czasowej ekskluzywności niektórych PC-towych premier, pojawiały się też pewne
Jaka jest najpopularniejsza gra na świecie? Sprawdźmy!
Jeśli miałbym powiedzieć, co jako gracz cenię sobie w życiu najbardziej, to fakt, że “granie w grę” stało się już pełnoprawnym hobby. Ta branża rozrywki
the callisto protocol wymagania Na jakim PC pójdzie The Callisto Protocol? The Callisto Protocol wymagania sprzętowe
The Callisto Protocol to nowa, ambitna gra od Striking Distance Studios, której twórcy mają na swoim koncie uznaną serię Dead Space (mówi się zresztą, że
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *