Nie od dzisiaj Epic rozdaje świetne, darmowe tytuły. Dopiero co pisaliśmy o absolutnym hicie – starym, ale jarym GTA V całkowicie za darmo, a tym razem donosimy o kolejnych darmówkach, tym razem z nieco innej beczki. Postanowiono rozdać bowiem ARK: Survival Evolved oraz Samurai Showdown Neogeo Collection.

Samurai Showdown Neogeo Collection za darmo na premierę

Warto zaznaczyć, że Samurai Showdown Neogeo Collection na konsolach i Steamie zadebiutuje dopiero za tydzień, a tymczasem już możemy bez dodatkowych opłat dodać ten tytuł (a właściwie tytuły) za darmo do biblioteki w Epic Games Store. W tej kolekcji znajdziemy:

  • Samurai Shodown
  • Samurai Shodown 2
  • Samurai Showdown 3
  • Samurai Shodown 4: Amakusa’s Revenge
  • Samurai Shodown V
  • Samurai Shodown V Special.

A także jeden całkowicie nowy, niedostępny dotychczas tytuł. Poniżej możecie zobaczyć trailer produkcji.

ARK: Survival Evolved większości graczy przedstawiać nie trzeba – to stosunkowo popularna wieloosobowa gra survivalowa. Nie jest to co prawda tytuł bardzo świeży, ale wciąż rozwijany, więc, jeśli kogoś interesuje ten gatunek, za darmo zdecydowanie warto spróbować.

Gry można przypisać do swojego konta za darmo do 18 czerwca 2020 roku, do godziny 7 rano, czy to za pomocą klienta Epic Games Store, czy witryny internetowej. Koniecznie dajcie znać, czy skorzystaliście z promocji i czy jesteście zadowoleni z kolejnych darmówek od Epica!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *