Zaprojektowane dla najbardziej wymagających graczy, twórców treści i grafików, KFA2 GeForce RTX 3090 Ti Hall Of Fame oferuje rekordowe 10 752 rdzenie CUDA i może pochwalić się 78 RT-TFLOPami, 40 Shader-TFLOPami i 320 Tensor-TFLOP mocy. Ponadto jest wyposażone w aż 24 GB najszybszej pamięci GDDR6X (21 Gb/s), zapewniającej przepustowość na poziomie 1 TB/s.

KFA2 GeForce RTX™ 3090 Ti Hall Of Fame

Wyposażony w rekordowe 10 752 rdzenie CUDA, zaawansowaną 24-fazową sekcję zasilania GPU i połączenie z zupełnie nowym, podwójnym złączem zasilania PCI-E 5.0 12VHPWR, które zapewnia do 516 W mocy wejściowej w trybie wydajności. GeForce RTX™ 3090 Ti Hall Of Fame to najpotężniejsze GPU w serii HOF 30, które rzuca wyzwanie entuzjastom podkręcania. Karta graficzna obsługuje zarówno tryb wydajności, jak i tryb cichy, a ponadto jest wyposażona w funkcję podwójnego BIOS-u, dzięki której użytkownicy mogą osiągnąć taktowanie 1920 MHz (tryb wydajności) lub 1860 MHz (tryb cichy).

KFA2 GeForce RTX™ 3090 Ti HOF z charakterystycznym heksagonalnym podświetleniem LED

Nowe podwójne złącze zasilania PCI-E 5.0 12VHPWR (u góry) i adapter 3*PCI-E 8-pin (na dole)

Chłodzenie HOF Extreme+ Cooling 

Ulepszony w stosunku do poprzedniego projektu, GeForce RTX™ 3090 Ti Hall Of Fame otrzymał całkowicie nową, niezwykle dużą (92 mm*97 mm) podstawę chłodzącą z komorą parową, która szybko rozprasza ciepło generowane przez GPU i równomiernie rozprowadza je po kompozytowych ciepłowodach (6+1 +1). Autorskie potrójne wentylatory WINGS firmy HOF (dwa 102 mm wentylatory po bokach, jeden 92 mm pośrodku) wykorzystują technologią Silent Extreme, która pozwala zmaksymalizować przepływ powietrza do GPU przy minimalnym poziomie hałasu, zapewniając doskonałe odprowadzanie ciepła.

 

Poprawiony design z bardzo dużą komorą parową

Dwa 102 mm wentylatory WINGS po bokach, jeden 92 mm pośrodku

 

1-Click Sync Pro

Funkcja 1-Click Sync Pro umożliwia użytkownikom synchronizację i personalizację podświetlenia poprzez podłączenie karty GeForce RTX™ 3090 Ti Hall Of Fame do złącza +12V RGB na płycie głównej lub innego systemu sterowania RGB za pomocą dołączonego kabla.

Hyper Boost

Pomimo konfigurowania prędkości wentylatorów za pomocą oprogramowania HOF AI, GeForce RTX™ 3090 Ti Hall Of Fame posiada również fizyczny przycisk Hyper Boost, który może maksymalizować prędkość wentylatorów GPU, jednocześnie obniżając temperaturę o nawet 10 stopni.

HOF Panel III

KFA2 GeForce RTX™ 3090 Ti Hall Of Fame posiada w zestawie specjalny wyświetlacz HOF PANEL III, który pozwala wygodnie monitorować wszystkie parametry karty – informacje o taktowaniu czy temperaturze GPU są zawsze w zasięgu wzroku. Ekran pozwala nawet wyświetlić ulubione zdjęcia lub filmy i współpracuje z najnowszym oprogramowaniem HOF AI. HOF PANEL III został wyposażony w magnetyczny mechanizm, umożliwiający wiele opcji instalacji.

Dołączone akcesoria

  • HOF Panel III
  • 2x kabel Micro USB
  • Wspornik HOF
  • Kabel 1-Click Sync Pro 5V ARGB
  • 2x adapter 12VHPWR do 3*PCI-E 8-pin
  • Rękawiczki ochronne HOF

Informacje o firmie

Założona w Hongkongu w 1994 roku, pierwotnie znana jako Galaxytech, od lat dostarcza najbardziej innowacyjny sprzęt komputerowy na stale rozwijający się rynek globalny. Dzięki zespołowi utalentowanych projektantów oraz kooperacji z najbardziej zaawansowanymi producentami, KFA2 ugruntowało swoją pozycję producenta wysokiej jakości sprzętu komputerowego i rozpoczęło długoterminową współpracę z firmą NVIDIA w 1999 roku. Obecnie KFA2 produkuje jedne z najlepszych kart graficznych oraz kontynuuje podnoszenie branżowych standardów.

 

WARTO PRZECZYTAĆ:

xAl stworzy superkomputer xAI Elona Muska zebrało 6 miliardów dolarów!
xAI wystartowało w lipcu 2023. Teraz, niecały rok później, firma zaczyna się rozkręcać. Właśnie udało jej się zamknąć rundę finansowania z imponującym wynikiem — zebrano
Odee – nowy standard stron internetowych dla firm z Gdańska
Strony internetowe dla firm z Gdańska od Odee tworzone są z dbałością o każdy detal, aby tworzyć witryny, które nie tylko spełniają, ale przewyższają oczekiwania
fornite fallout Fallout wkracza do Fortnite! Będzie też… Magneto
Fortnite powraca z nowym sezonem pełnym akcji i adrenaliny. Sezon 3 Rozdziału 5, nazwany „Kasacja”, przenosi graczy do postapokaliptycznego Pustkowia, gdzie czekają na nich nowe
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *