Dzień zwany “czarny piątkiem” to tradycyjny początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem, sprawdziliśmy dla was najciekawsze promocje w supermarketach.

Czarny piątek to okazja nie tylko dla klientów, ale to także okazja dla sprzedawców do bicia marketingowych rekordów. Akcja stała się na tyle opłacalna, że włączają się do niej także popularne supermarkety. Jednym z wielu tego przykładów może być chociażby Lidl, który w gazetkach promocyjnych zamieścił specjalną stronę “Black Friday”. Na niej spotkać można między innymi frotowe ręczniki kąpielowe, maszynę do szycia, kuchenkę mikrofalową i głośnik Bluetooth – wszystko z różną zniżką.

Oczywiście zaraz obok Lidla nie mogło zabraknąć także Biedronki, która zna Black Friday i także, co prawda w swoim stylu, ale go obchodzi. W ofercie portugalskiej sieci sklepów można znaleźć w mniejszej cenie (a jakżeby inaczej) smartfony marki myPhone, cenne gadżety od Hykker, rozdrabniacz i stację pogodową od Smukee.

Jakby tego było mało to zawsze można odwrócić się w stronę Tesco, które w kontekście czarnego piątku wyróżnia się najbardziej różnorodną ofertą. Oprócz elementów technologii takich, jak telewizory, urządzenia AGD i smartfony w promocyjnej cenie kupić można pampersy, BoboVita, zabawki dla dzieci i Orbitek do ćwiczeń.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *