Czy chcesz, żeby Twoja firma była lepiej zorganizowana, a klienci wracali pewni, że ich nie zawiedziesz? Calendesk to narzędzie, które ułatwi Ci zarządzanie działalnością w sposób kompleksowy – codzienna administracja stanie się dużo prostsza, a Ty skupisz się na tym, co najważniejsze, czyli usługach. Zautomatyzowanie obsługi klientów pomoże Ci zwiększyć obroty w firmie, a przede wszystkim zdjąć z siebie ciężar obowiązków administracyjnych, które pochłaniają tak wiele czasu. 

Przyjmowanie rezerwacji w 100% online, automatyczne realizowanie płatności przez klientów, integracja narzędzia z systemem do wystawiania faktur VAT, a także możliwość budowy wizerunku w sieci – to funkcjonalności Calendesk, dzięki którym odniesiesz sukces.

Pożegnaj się z kalendarzem

Obsługa klienta jest wyzwaniem – wie o tym każdy, kto prowadzi własną działalność. Dzisiaj kluczem do sukcesu firmy jest budowanie cyfrowego doświadczenia klienta, który dużo chętniej korzysta z formularzy internetowych niż telefonu, by umówić się na konsultację z prawnikiem, czy psychoterapię. Możesz jeszcze bardziej ułatwić klientom kontakt z Twoją firmą, ale musisz pożegnać się z papierowym kalendarzem.

Calendesk zastąpi ręcznie wypełniany terminarz i usprawni proces dokonywania płatności za wizyty. Zapomnisz o nużącej administracji i ciągłym poczuciu, że o czymś zapomniałeś lub zapomniałaś. Doskonale wiemy, jak wiele obowiązków ciąży na osobie zarządzającej firmą – niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność, czy masz zespół. Dzięki Calendesk będziesz:

  • automatycznie przyjmować rezerwacje od klientów, które będą zintegrowane z kalendarzem Google Calendar – w 100% online i bez konieczności prowadzenia klasycznego terminarza,
  • automatycznie przyjmować płatności, co Tobie pozwoli skuteczniej kontrolować finanse, a klientom ułatwi korzystanie z Twoich usług,
  • automatycznie wystawiać faktury i wysyłać je klientom tuż po zrealizowanej płatności,
  • w ramach coraz popularniejszych subskrypcji oferować klientom pakiety spotkań i konsultacji,
  • prowadzić konsultacje online za pomocą Google Meet – to nie tylko sposób na poradzenie sobie z pandemicznymi ograniczeniami, ale także na obsługę klientów spoza Twojej lokalizacji,
  • automatycznie wysyłać powiadomienia i przypomnienia do klientów, którzy w natłoku obowiązków mogliby zapomnieć o wizycie u Ciebie.

Doskonale rozumiemy, że chcesz przetestować nowe rozwiązanie, zanim wdrożysz je na stałe, dlatego możesz bezpłatnie korzystać z Calendesk przez 14 dni. Dwa tygodnie wystarczą, by przekonać się, że nie potrzebujesz umawiać klientów na konsultacje prawnicze przez telefon.

Prosty system rezerwacji online, który ułatwia pracę

Jesteś fizjoterapeutą, prawniczką, psychoterapeutą lub dietetyczką i nie musisz się znać na technologii – uwzględniliśmy to, tworząc Calendesk. Naszym priorytetem była prosta, intuicyjna obsługa, która pozwoli Ci samodzielnie uruchomić aplikację mobilną dla klientów i pracowników, czy przygotować mobilną wersję strony internetowej. Dzięki nam będziesz online przez całą dobę, co ułatwi pozyskiwanie nowych klientów, którzy docenią pełną automatyzację i nowoczesny wygląd Twojej strony internetowej. Ty z kolei skorzystasz z automatycznego wystawiania faktur i generowania linków do spotkań online – oszczędność czasu pozwoli Ci rozwinąć działalność lub poświęcić go bliskim.

Dla kogo jest Calendesk?

Stworzyliśmy narzędzie, które doskonale sprawdza się w wielu branżach – jego zaletą jest ogromna elastyczność, dzięki której dostosujesz poszczególne funkcjonalności do własnego biznesu. Jeśli samodzielnie prowadzisz działalność lub masz niewielki zespół, który musisz koordynować, to Calendesk pomoże Ci zautomatyzować codzienne obowiązki. To idealne rozwiązanie dla osób spotykających się z klientami online, a więc psychoterapeutów, prawników, korepetytorów, czy dietetyków. Z Calendesk skorzystają również fizjoterapeuci, trenerzy osobiści, lekarze prowadzący prywatną praktykę, czy doradcy finansowi, którzy częściej działają stacjonarnie. 

System rezerwacji online pozwoli Ci kompleksowo obsłużyć klientów, którzy jak nigdy wcześniej cenią wygodę i brak konieczności bezpośredniego kontaktu. Tobie z kolei zapewni kontrolę nad wieloma aspektami, których nie da się pominąć przy prowadzeniu działalności. Wybierz plan, dzięki któremu wszystko będzie łatwiejsze!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Unibot spada, a Bitbot staje się kolejnym wielkim krypto w 2024 roku
Unibot, pionier na rynku botów do handlu na Telegramie, ostatnio osłabł. Po napotkaniu wielu problemów niemal powrócił on do swojej pierwotnej ceny ofertowej. Chociaż sytuacja
Jaki powinien być laptop do częstych podróży służbowych?
Parametry sprzętu decydują o wydajności pracy w każdej firmie. Nie inaczej jest w przypadku laptopa, dzięki któremu można efektywnie wykorzystać godziny spędzone w służbowej podróży.
Jak efektywnie połączyć content marketing i SEO dla sukcesu sklepu internetowego?
Content marketing i SEO są kluczowymi elementami strategii marketingowej każdego sklepu internetowego. Łączenie tych dwóch obszarów pozwala budować wartościowy content, który nie tylko trafia do
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *