W trakcie konferencji OpenAl zaprezentowano nowości, które zostaną wprowadzone do ChatuGPT. ChatGPT Turbo naprawdę zaskakuje, choć póki co dostępny jest jedynie w ramach API dla deweloperów w trybie testowym. Ogłoszono również nową, konfigurowalną wersję narzędzia.  Zobacz, co już wiadomo!

Nowości jest naprawdę sporo

Poprzednia wersja ChatGPT-4, która została wypuszczona w marcu, korzystała z danych dostępnych jedynie do września 2021 roku. Zatem zapewne wielu ucieszy informacja, że już niebawem zostaną zaktualizowane informacje aż do kwietnia 2023 roku.

Nowa wersja, podobnie, jak ta poprzednia, będzie pozwalała na przesyłanie obrazów jako promptów, konwersję tekstu na mowę oraz będzie integrowana z DALL-E 3. Kolejną znaczącą zmianą jest to, że GPT-4 Turbo będzie widziało więcej danych, odpowiadających więcej niż 300 stronom tekstu w jednym pytaniu. Co jeszcze? Korzystający będą mogli wybrać konkretny język programowania, np. XML lub JSON.

Teraz każdy może stworzyć własny ChatGPT

Subskrybenci ChatGPT Plus będą mogli tworzyć własne wersje GPT i dodać je nawet do sklepu. Podczas konferencji OpenAl ogłosiło jedno scentralizowane miejsce, które znajdą się rozmaite customowe wersje ChataGPT. Użytkownicy będą mogli udostępniać i sprzedawać swoje niestandardowe boty oparte na GPT.

Co więcej, twórcy GPT najprawdopodobniej w przyszłości będą mogli zarabiać na tym pieniądze. Mogą na to liczyć osoby, które będą tworzyły najbardziej użyteczne i najczęściej używane modele GPT. Zatem śmiało możemy stwierdzić, że ten sklep zyska cechy sklepu Google Play czy sklepu App Store.

Dowiedzieliśmy się również, że OpenAl w końcu dołącza do Google i Microsoftu oraz bierze na siebie odpowiedzialność prawną w sytuacji, gdy klienci zostaną pozwani za naruszenie praw autorskich, co można uznać za kolejną ogromną zmianę.

Co sądzicie o wszystkich tych zmianach i nowościach? Dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

chatgpt glitche ChatGPT miał chwilę słabości. Kuriozalne zachowanie bota wymusiło reakcję OpenAI
Od wielu miesięcy jednym z najgorętszych tematów pozostaje dynamiczny rozwój sztucznej inteligencji. Spektakularne możliwości tej technologii budzą powszechne uznanie. Pasmo sukcesów i zachwytów bywa jednak
tiktok ai Twórcy TikToka tworzą własny model Al? OpenAl zablokowało ich konto!
OpenAl zablokowało konto twórców TikToka, czego powodem jest naruszenie licencji. O co dokładnie chodzi? Przyjrzeliśmy się sprawie! Konto ByteDance naruszyło licencję O TikToku nieustannie się
Czy można użyć ChatGPT do stworzenia dokumentacji dla sklepu www?
Tworzenie i utrzymanie skutecznej dokumentacji dla sklepu internetowego to kluczowy element sukcesu w dzisiejszym świecie e-commerce. Dokumentacja stanowi most komunikacyjny między sklepem a jego klientami,
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *