Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Opinie na temat samego Epic Games Store (jego funkcjonalności czy bezpieczeństwa) bywają bardzo różne. Jednak fakt, że od początku jego istnienia Epic rozdał za darmo użytkownikom dziesiątki świetnych tytułów, z pewnością świadczy na jego korzyść. Niedawno donosiliśmy o darmowym GTA, a teraz przyszedł czas na możliwość zgarnięcia bez żadnej opłaty Civilization VI.

Jak zgarnąć darmowe Civilization VI?

Sprawa jest prosta, podobnie jak w przypadku wspomnianego GTA. Wystarczy, że zalogujemy się na swoje konto w kliencie Epic Games Store lub w jego witrynie internetowej, a następnie wejdziemy na kartę produktu Civilization VI i klikniemy “Pobierz”. Będziemy musieli jednak dokonać zakupu… w wysokości 0 złotych, tak więc nie ma powodu do obaw.

Raz przypisany w ten sposób do konta tytuł będzie dla nas dostępny za darmo już na zawsze. Oferta ważna jest do 28 maja 2020, do godziny 17.

Sid Meier’s Civilization VI miało premierę w 2016 roku, nie jest to więc tytuł bardzo świeży, ale zdecydowanie nie zdążył się jeszcze zestarzeć. Wersja PC-towa cieszy się na Metacriticu oceną krytyków w wysokości 88 i oceną fanów w wysokości 7.0, czyli krótko mówiąc nie jest źle. Jest to z pewnością spora gratka dla każdego fana gier strategicznych, który jeszcze nie ma tej gry w swoim posiadaniu.

Co dalej za darmo w Epic Games Store?

Na Civilization IV oczywiście darmowe gry się nie kończą. Kiedy straci ważność ta promocja, rozpocznie się kolejna – dla wielu osób równie, a nawet jeszcze lepsza. Już od 28 maja będziemy mieli możliwość dodania za darmo do swojego konta Borderlands: The Handsome Collection, a od 4 czerwca zgarniemy za darmo ARK: Survival Evolved.

Oznacza to, że jeśli ktoś w ciągu kilku ostatnich tygodni i kilku następnych będzie regularnie dodawał kolejne tytuły do swojej biblioteki, to szybko zgromadzi małą kolekcję naprawdę cenionych gier z różnych gatunków – i to całkowicie za darmo.

Cieszy was ta promocja? Czy jednak wciąż nie jesteście przekonani do Epic Games Store? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

 

Share:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.