Opinie na temat samego Epic Games Store (jego funkcjonalności czy bezpieczeństwa) bywają bardzo różne. Jednak fakt, że od początku jego istnienia Epic rozdał za darmo użytkownikom dziesiątki świetnych tytułów, z pewnością świadczy na jego korzyść. Niedawno donosiliśmy o darmowym GTA, a teraz przyszedł czas na możliwość zgarnięcia bez żadnej opłaty Civilization VI.

Jak zgarnąć darmowe Civilization VI?

Sprawa jest prosta, podobnie jak w przypadku wspomnianego GTA. Wystarczy, że zalogujemy się na swoje konto w kliencie Epic Games Store lub w jego witrynie internetowej, a następnie wejdziemy na kartę produktu Civilization VI i klikniemy “Pobierz”. Będziemy musieli jednak dokonać zakupu… w wysokości 0 złotych, tak więc nie ma powodu do obaw.

Raz przypisany w ten sposób do konta tytuł będzie dla nas dostępny za darmo już na zawsze. Oferta ważna jest do 28 maja 2020, do godziny 17.

Sid Meier’s Civilization VI miało premierę w 2016 roku, nie jest to więc tytuł bardzo świeży, ale zdecydowanie nie zdążył się jeszcze zestarzeć. Wersja PC-towa cieszy się na Metacriticu oceną krytyków w wysokości 88 i oceną fanów w wysokości 7.0, czyli krótko mówiąc nie jest źle. Jest to z pewnością spora gratka dla każdego fana gier strategicznych, który jeszcze nie ma tej gry w swoim posiadaniu.

Co dalej za darmo w Epic Games Store?

Na Civilization IV oczywiście darmowe gry się nie kończą. Kiedy straci ważność ta promocja, rozpocznie się kolejna – dla wielu osób równie, a nawet jeszcze lepsza. Już od 28 maja będziemy mieli możliwość dodania za darmo do swojego konta Borderlands: The Handsome Collection, a od 4 czerwca zgarniemy za darmo ARK: Survival Evolved.

Oznacza to, że jeśli ktoś w ciągu kilku ostatnich tygodni i kilku następnych będzie regularnie dodawał kolejne tytuły do swojej biblioteki, to szybko zgromadzi małą kolekcję naprawdę cenionych gier z różnych gatunków – i to całkowicie za darmo.

Cieszy was ta promocja? Czy jednak wciąż nie jesteście przekonani do Epic Games Store? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

 

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *