Szumnie zapowiadana łatka do najnowszej gry CD Projektu już jest dostępna. Cyberpunk 2077 1.2. trafił już na konsole nowej i starej generacji, a mianowicie PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox One, a także Xbox Series X/S. Aktualizacja ta faktycznie naprawia pewne problemy… jednak jednocześnie tworzy kolejne – i to w wielu przypadkach bardzo poważne.

Łatka 1.2. miała przynieść ponad 500 zmian na lepsze

W sporych rozmiarów aktualizację 1.2. miały wchodzić poprawki w kwestii rozgrywki, zadań, otwartego świata, designu, lokalizacji i poziomów, grafiki, dźwięku, animacji i interfejsu, a także stabilności i wydajności.

Do tego trzeba też dorzucić garść zmian z kategorii “różne” (m.in. naprawiono błąd z powodu którego NPC-e tracili broń po wczytaniu zapisanej gry), a także fixy związane z konkretną platformą (PC-tem, konsolami, Google Stadią).

Łącznie w skład łatki weszło ponad 500 poprawek. Ich pełną listę możecie znaleźć tutaj. Niektórzy gracze zauważyli poprawę, inni zaś zgłaszają, że dalej występują u nich takie same błędy, które rzekomo miały zostać wyeliminowane.

Doszło też sporo nowych bugów

Jednym z poważniejszych i częściej spotykanych błędów związanych z aktualizacją 1.2. jest bardzo dziwne zachowanie samochodów. Już wcześniej prowadzenie ich nie było łatwe, z uwagi na dziwaczne zachowanie, ale teraz bywa to po prostu niemożliwe.

Niektórym graczom zdarzyło się, że samochody po prostu zaczęły driftować w sposób wybitnie ekstremalny. Ogromną popularność na Reddicie zdobył ten post, w którym możecie dokładnie zobaczyć, o co chodzi:

Thanks CD Projekt for the amazing update… from r/cyberpunkgame

Wśród innych poważniejszych błędów, które zgłasza nie jedna osoba, a wiele, można wymienić zepsute kolory ubrań NPC-ów. Dalej występuje także irytujący problem z niewidzialnymi broniami. Do tego niektórzy natrafili na buga powodującego niekończącą się burzę piaskową. Krótko mówiąc, nie wygląda to najlepiej.

Chociaż i tak trzeba przyznać, że poprzednie łatki przynosiły jeszcze więcej problemów, w tym takich, które całkowicie uniemożliwiały grę i nawet niszczyły save’a). Więc zasadniczo, jakby nie było, CD Projekt zrobił pewien postęp.

Cyberpunk 2077 1.2. niektórych rozczarował, ale są też osoby z tej łatki zadowolone. Do której grupy należycie? Mieliście już okazję wypróbować, jak aktualizacja wpłynęła na rozgrywkę? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

wiedźmin księga kucharska Wiedźmin. Oficjalna księga kucharska trafiła już do sprzedaży
Ta informacja spodoba się szczególnie fanom Wiedźmina i tym, którzy uwielbiają spędzać czas w kuchni. Za nami oficjalna premiera książki kucharskiej z Wiedźmina. Sprawdź, co
cd projekt CD Projekt zaatakowany przez hakerów, firma nie planuje zapłacić okupu
CD Projekt poinformował na Twitterze, że (po raz drugi w ciągu ostatnich kilku lat) padł ofiarą hakerów. Oszuści pozostawili po sobie notatkę, w której grożą
cdpr Ktoś sprzedaje kody źródłowe gier CDPR za 10 tysięcy dolarów sztuka
Być może pamiętacie, że jakiś czas informowaliśmy Was o włamaniu do CDPR, które poskutkowało wykradzeniem kodów źródłowych wielu gier studia, różnego rodzaju raportów i dokumentów
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *