Długo wyczekiwane, wakacyjne wyjazdy to otwarta furtka dla włamywaczy, którzy korzystając z nieobecności właścicieli posesji decydują się na zawłaszczenie cudzego mienia. Można się przed tym łatwo uchronić! Firma Airlive, czołowy producent sprzętu sieciowego oraz rozwiązań monitoringu IP przygotowała specjalną ofertę na letni wypoczynek.

Nowa oferta Airlive to kompleksowy, inteligentny zestaw domowy. To nie tylko alarm, ale także pomocnik w zarządzaniu zużycia prądu. Ochrona jest zapewniona niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Dzięki specjalnej aplikacji na telefony możesz sterować odpowiednimi urządzeniami z dowolnej lokalizacji na świecie. Odpowiednie czujniki można zamontować w oknach i drzwiach. Jeśli niepowołana osoba otworzy drzwi, system automatycznie uruchomi głośny sygnał dźwiękowy. Aplikacja wyślę do właściciela odpowiednie powiadomienie o włamaniu, co pomoże w szybkim zareagowaniu na sytuację i wezwanie policji.

Smart Home Kit to kompleksowy zestaw ochronny dla Twojego domu!

Spieszysz się przed wyjazdem? Pozostawione włączone żelazko? Dzięki Smart Plug możesz przez smartfona wyłączyć różne urządzenia podłączone do domowej sieci elektrycznej. Ponadto, wtyczka pokazuje ilość zużywanej energii przez odpowiednią elektronikę podłączoną do gniazdek elektrycznych. Według Urzędu Regulacji Energetyki cena dystrybucji prądu w 2017 roku wzrosła o 5,6%. To ważne, aby kontrolować ponoszone wydatki. Dzięki odpowiednim narzędziu i naszym działaniom możemy skutecznie obniżyć nasze rachunki, a także przysłużyć się środowisku. Chcesz się dowiedzieć więcej? Odwiedź specjalną stronę internetowąhttp://airliveblog.pl

 

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *