Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Pomimo końca pandemii COVID-19 wiele przedsiębiorstw zdecydowało się pozostać w systemie pracy zdalnej. Chcąc usprawnić realizację zadań, zadbać o jakość komunikacji z zespołem i poprawić komfort wykonywania obowiązków, warto zadbać o funkcjonalny i niezawodny sprzęt.

Alternatywą dla klasycznego laptopa może okazać się Mac Mini m1. Czy jest odpowiedni do pracy zdalnej? Przeczytaj i sprawdź.

Stacjonarny Mac Mini m1 czy laptop?

Podobnie, jak wielu użytkowników doceniasz mobilność laptopów, z doświadczenia wiesz jednak, że intensywna eksploatacja urządzenia w pewnym momencie wymaga stałego zasilania? Spróbuj zastąpić dotychczas wykorzystywany sprzęt bezprzewodowy, stacjonarną propozycją Apple – Mac Mini m1.

Klasyczna jednostka centralna przybiera niewielki rozmiar i zaskakuje funkcjonalnością i innowacyjnością rozwiązań. Urządzenie zostało wyposażone w autorski procesor, zaprojektowany w architekturze ARM, dodatkowo – występuje w różnych konfiguracjach sprzętowych i posiada aż siedem podstawowych portów. Chociaż to właśnie te parametry mają bezpośredni wpływ na komfort i wydajność pracy, o tym, że Mac Mini m1 doskonale sprawdza się w systemie home office decyduje coś jeszcze.

1. Energooszczędność

Mac Mini m1 pobiera aż  3-krotnie mniej energii niż poprzedni model wyposażony w procesor Intel. Urządzenie, dzięki wykorzystaniu architektury ARM, jest zatem bardziej wydajne pod względem poboru energii, co sprawia, że doskonale sprawdza się w warunkach domowych.

2. Rozmiar

Mac Mini m1 jest jednym z najmniejszych (jeśli nie najmniejszym) urządzeń tego typu, dostępnych na rynku technologicznym. Kompaktowy rozmiar sprawia, że sprzęt możesz mieć zawsze przy sobie i pracować (niemal dosłownie!) tam, gdzie chcesz. Tym bardziej że ta propozycja Apple nie przegrzewa się i niezależnie od obciążenia – pracuje tak samo cicho.

3. Porządek

Mac Mini m1 to propozycja dla osób, które cenią sobie porządek na biurku. Możliwość bezprzewodowego połączenia urządzeń pozwala uniknąć zbędnych kabli i zachować przestrzeń potrzebną do pracy, również jeśli pracujesz poza domem.

Od wynajmu do przemyślanej decyzji zakupowej

Dotychczas pracowałeś wyłącznie na urządzeniach bezprzewodowych? Skorzystaj z opcji bezterminowego wynajmu w Plenti i wypróbuj Mac Mini m1 na własnych zasadach. Wejdź na stronę, wskaż interesujące Cię urządzenie i zdecyduj, w jaki sposób chcesz je odebrać. Płatność uregulujesz bezpośrednio po zakończeniu okresu najmu.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.