Otwarta beta gry Destiny 2 startuje już pojutrze, czyli 29 sierpnia i będzie trwała do 31 sierpnia. Jeżeli jednak zdecydujecie się zamówić grę w pre-orderze to otrzymacie dostęp do testów beta jeden dzień wcześniej (28 sierpnia). Gra będzie dostępna na platformie Blizzard’a – Battle Net. Jak obiecują twórcy, beta na PC ma być większa oraz ma posiadać zawartość, której nie było na konsolach! Ma to być między innymi nowa mapa dla trybu multiplayer: Javelin-4. Poniżej opiszę rzeczy, które będziemy mogli znaleźć w owej becie

Misja Fabularna – Powrót do domu

Tutaj tak samo jak gracze konsolowi  otrzymamy dostęp do jednej z misji fabularnych. Jeśli nie możecie się już doczekać, to na poniższym filmie pokazany jest przebieg całej misji zarejestrowanej podczas testów beta na konsolach.

 

Szturm W Trybie Współpracy – Kooperacja

Ten tryb rozgrywamy w 3-osobowych drużynach. Możemy tutaj zgrać zarówno z przyjaciółmi, jak i z losowymi graczami. Naszym celem jest przebicie się do wrogiej twierdzy i eliminacja napotkanych na drodze wrogów.

 

Wieloosobowa Rywalizacja – Kontrola i Odliczanie

Otrzymamy również dostęp do dwóch trybów wieloosobowych. W każdym z nich znajdują się dwie drużyny, każda po 4 graczy.

Kontrola – Naszym celem jest przejmowanie kolejnych punktów na mapie i utrzymywanie ich, czyli coś w rodzaju Capture The Flag.

Odliczanie – Tutaj rozgrywka opiera się na modelu CS:GO, czyli podkładanie lub rozbrajanie bomb. Jedna drużyna broni punktów, w których mogą być podłożone bomby, a druga drużyna musi przejąć jeden z tych punktów, podłożyć bombę i chronić jej do czasu detonacji. Po każdej rundzie następuje zmiana stron. Wygrywa ta drużyna, która pierwsza zdobędzie 6 punktów.

Dokładne informacje o becie i całej grze znajdziecie tutaj: https://www.destinythegame.com

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *