Diablo 4 ani Overwatch 2 nie pojawią się na pewno w 2021 roku. Potwierdziło to samo Activision Blizzard, podczas rozmowy z udziałowcami, podsumowującej ostatni kwartał 2020 roku.

Diablo 4 i Overwatch najwcześniej w 2022, ale może później

Nie ma żadnych konkretów dotyczących daty premier tych tytułów. Wiemy, że ma szans, aby pojawiły się w tym roku, ale niekoniecznie oznacza to, że zobaczymy je w 2022.

Kiedy ogłoszono oba te tytuły w 2019 roku, od razu zaznaczono, że znajdują się dopiero we wczesnej fazie rozwoju. Pandemia z pewnością nie przyspieszyła ich produkcji, chociaż Activision twierdzi, że idzie ona pełną parą.

Robimy znaczne postępy w zakresie rozwoju innych kluczowych dóbr intelektualnych, które – jak spodziewamy się -, będą napędzać dalszy wzrost w 2022 roku i później – Activision Blizzard

O obu nadchodzących tytułach wiemy stosunkowo niewiele. Jeśli chodzi o Overwatcha 2, to zapowiedziano już, że trafi on na PC-ty, konsole obecnej i poprzedniej generacji, a także Nintendo Switcha. Gracze mogą spodziewać się oczywiście nowych trybów, map i misji, ma się też pojawić co najmniej jedna nowa postać, a te dotychczasowe zostaną odświeżone.

W przypadku Diablo 4, które jest bezpośrednim sequelem “trójki” z 2012 roku, studio zapowiada powrót do korzeni. Łącznie do dyspozycji gracze będą mieli pięć klas, z czego trzy (druid, barbarzyńca, czarodziejka) już znamy. Dostępny będzie tryb kooperacji dla 4 osób, można też grać solo. Nowościami w serii mają być między innymi wierzchowce, a także możliwość przemierzania otwartego świata.

Co w takim razie Activision Blizzard pokaże w tym roku?

Cóż, fani studia nie mają zbytnio na co czekać w tym roku. Z tego co wiadomo, z pewnością w 2021 zobaczymy jeszcze nową odsłonę Call of Duty, tak, jak to ma miejsce od lat. Blizzard twierdzi, że nie będzie w tym zakresie żadnych opóźnień i gra powinna pojawić się zgodnie z planem.

Więcej informacji na temat planów wydawniczych studia, zarówno, jeśli chodzi o rok 2021, jak i lata następne, poznamy zapewne już niedługo. 19 i 20 lutego 2021 roku będzie miał bowiem miejsce BlizzCon – tym razem w pełni wirtualny.

Jesteście zadowoleni z tej decyzji Activision? Liczyliście może po cichu, że jednak najnowsze Diablo lub Overwatch pojawią się w tym roku? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

iem 2024 podsumowanie IEM 2024 przeszedł do historii. Sprawdź wyniki!
Wszystko, co dobre, musi kiedyś dobiec końca. Ledwo pisaliśmy o tym, że IEM już trwa, a już zastał nas poniedziałek, a to oznacza, że IEM
3 sezon diablo 4 3. sezon Diablo 4 już niebawem – zbliża się zapowiedź
Trwają przygotowania do zapowiedzi 3. sezonu zmagań w Diablo 4. W tym tygodniu ma pojawić się zwiastun, a oprócz tego również transmisja na żywo, w
diablo 4 ray tracing Niebawem Diablo 4 będzie jeszcze piękniejsze? To możliwe!
Diablo 4 pojawiło się na rynku w zeszłym roku, ale dopiero teraz wiadomo, że doczeka się pełnego wsparcia dla ray tracingu. To informacja, którą potwierdziła
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *