Jeśli uwielbiasz gry wideo, z pewnością dobrze kojarzysz wydarzenie E3. To kultowa impreza, która po raz pierwszy odbyła się w 1995 roku. Teraz jednak wiadomo, że to koniec! Entertainment Software Association oficjalnie ogłosiło, że targi E3 już nigdy się nie odbędą.

W 2023 ogłoszono, że targi nie odbędą się w latach 2024 i 2025

Kilka miesięcy temu na stronie Los Angeles City Tourism Board of Commissioners ukazała się informacja, z której wynikało, że najprawdopodobniej najpopularniejsze święto graczy nie odbędzie się w roku 2024 i 2025. Przypominamy, że ostatnie lata nie były tymi najlepszymi dla E3.

Od kilku lat targi praktycznie się nie odbywały. W 2020 roku odwołano je z powodu pandemii COVID-19, a w 2021 roku była niewielka impreza, która przybrała formę online. Zarówno w 2022, jak i 2023 roku wydarzenie E3 w ogóle się nie odbyło, o czym Was informowaliśmy.

Organizator poinformował o zakończeniu targów na X

Wczoraj (12.12.2023) Entertainment Software Association opublikował oświadczenie na X dotyczące przyszłości gamingowego święta. Cóż, wszystko wskazuje na to, że to już koniec. Nie mamy co czekać na kolejne edycje. To bardzo przykra wiadomość, biorąc pod uwagę, że targi odbywały się od prawie 30 lat!

Czy gracze będą tęsknić za E3? Być może, szczególnie za tymi najpopularniejszymi edycjami. Pamiętajmy jednak, że aktualnie odbywają się nowocześniejsze wydarzenia, które także licznie przyciągają nie tylko fanów gier, ale także twórców. Chodzi tutaj np. o Summer Game Fest, The Game Awards (zachęcamy do sprawdzenia zwycięzców TGA 2023) czy Gamescom.

Co myślicie o tej całej sprawie? Spodziewaliście się, że targi gier już nigdy nie wrócą? Napiszcie w komentarzach!

Źródło obrazka wyróżniającego: X

WARTO PRZECZYTAĆ:

nintendo direct Nowe gry na Nintendo Switch zapowiedziane!
Co prawda do premiery każdego poniższego tytułu zostało jeszcze trochę czasu, to przynajmniej nie musieliśmy długo czekać na same zapowiedzi. Podczas wczorajszego 40-minutowego streamu, nowe
nintendo direct Kolejne Nintendo Direct już dziś!
Jeśli jest coś, czego gracze nie lubią, to jest to czekanie. Nikt nie lubi czekać, aż wczyta się kolejny level, na ściągnięcie nowej gry, a
chrome z nową funkcją Przeglądarka Chrome na Androida z nową funkcją! 
Używacie na co dzień Google Chrome, czyli najpopularniejszej przeglądarki świata? Jeśli tak, to na pewno zainteresuje Was nowa funkcja, która właśnie pojawiła się w najnowszej
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *