Hulajnoga Blaupunkt to przede wszystkim gwarancja dobrej jakości przy zachowaniu naprawdę atrakcyjnej ceny. W ofercie tego producenta można znaleźć modele, które nie kosztują wiele, a oferują świetne parametry.

Wśród hulajnóg elektrycznych Blaupunkt są propozycje do standardowej jazdy miejskiej, jak i rozwiązania dla bardziej wymagających, gdzie silnik oferuje więcej mocy oraz zasięg jest większy.

Elektryczna hulajnoga Blaupunkt – jaki model wybrać?

Propozycji jest do wyboru tak naprawdę kilka. Blaupunkt posiada w ofercie szereg ciekawych modeli, które idealnie sprawdzą się przede wszystkim podczas rekreacyjnej jazdy po mieście lub jako tani oraz uniwersalny środek transportu. Jaki model hulajnogi Blaupunkt wybrać oraz dlaczego?

Hulajnoga Blaupunkt ESC808 – uniwersalna propozycja dla niemal każdego w przystępnej cenie

Hulajnoga Blaupunkt ESC808
Źródło: Blaupunkt

To najpopularniejsza hulajnoga Blaupunkt. Cieszy się ona bardzo dobrymi opiniami użytkowników, świetnym wykonaniem oraz satysfakcjonującymi parametrami. Producent wykorzystał tu 350-watowy silnik, a maksymalny zasięg na jednym ładowaniu wynosi 20 km. Uwzględniono dodatkowe funkcje, jak tempomat czy sygnał dźwiękowy. 8,5-calowe koła pneumatyczne genialne radzą sobie w mieście. Dość przydatna jest tu również możliwość wymiany baterii.

Z tyłu uwzględniono tarczowy hamulec dla bezpieczeństwa użytkownika. Czas ładowania do 100% wynosi tutaj około 2 godzin – naprawdę niewiele. Zalet jest naprawdę sporo. Na wyróżnienie zasługuje także niska waga, tylko 13,5 kg. Hulajnogę wykonano głównie z solidnej stali.

Hulajnoga Blaupunkt ESC 910.2 – sprzęt dla naprawdę wymagających, najlepszy model w ofercie tego producenta

Hulajnoga Blaupunkt ESC 910.2
Źródło: Blaupunkt

Propozycja dla bardziej wymagających. To elektryczna hulajnoga Blaupunkt, gdzie wyróżnia się moc silnika, zasięg oraz nawet samo wykonanie. Sprzęt oferuje silnik 350-watowy. Na jednym ładowaniu można przejechać nawet 40 km. Lepsze osiągi gwarantuje między innymi hulajnoga elektryczna Techlife X8 – mimo wszystko tutaj cena jest znacznie niższa. To także spora zaleta. 10-calowe, pneumatyczne koła zapewniają bardzo dobrą amortyzację podczas jazdy miejskiej.

Producent zapewnia tu możliwość samodzielnej wymiany baterii. Może to na przykład aż dwukrotnie wydłużyć zasięg. Ten model oferuje bardzo podobne parametry, jak hulajnoga Kugoo Kirin G1/MP3. Blaupunkt ESC 910.2 posiada hamulce tarczowe z tyłu oraz wiele dodatkowych funkcji – oświetlenie LED, sygnał dźwiękowy czy też tempomat. Jej waga wynosi zaledwie 15 kg i jest wykonana z aluminium.

Jak wybrać najlepszą hulajnogę Blaupunkt?

Wiele zależy od osobistych preferencji. Producent ma w swojej ofercie więcej propozycji. Hulajnoga Blaupunkt to przede wszystkim świetny stosunek jakości do ceny. Za naprawdę przystępne pieniądze można kupić bardzo dobry pojazd elektryczny, który sprawdzi się na krótkich i długich dystansach. Niektóre modele zostały stricte przygotowane dla wymagających – mimo to wciąż nie kosztują dużo.

Na co zwracać uwagę przy wyborze hulajnogi elektrycznej?

Obecnie wybór na rynku jest ogromny. Można zdecydować się na jeden z setek różnych modeli. Hulajnoga Razor, Techlife, Kugoo, Xiaomi, Ducati lub Red Bull Racing to tylko część całej oferty. Propozycji jest wiele – warto wybierać te sprawdzone i często polecane. Dodatkowo należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych kwestii:

  • Moc silnika – to bardzo ważny parametr. Decyduje on o tym, jak szybko hulajnoga elektryczna jeździ i się rozpędza. Warto, by była możliwie najwyższa.
  • Maksymalny zasięg – powinien być możliwie najwyższy. Hulajnoga Blaupunkt umożliwia jednak wymianę akumulatora na zapasowy. Można w ten sposób znacznie wydłużać zasięg, to przydatna funkcja.
  • Dodatkowe funkcje – oświetlenie, sygnał dźwiękowy, tempomat itd. Wybór zależy tutaj od osobistych preferencji.
  • Wykonanie – hulajnoga elektryczna musi być solidna. Jest często narażona na trudne warunki.

Powyżej wymieniliśmy tylko najciekawsze modele, jeśli chodzi o hulajnogi Blaupunkt. W ofercie producenta jest ich mimo wszystko więcej – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij

administrator

1 Comment

  • sck.pl, 13 listopada 2022 @ 20:36 Reply

    Jeden z ciekawszych i bardziej interesujących produktów. Uważam, że warto go kupić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *