Niezależnie od tego, czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy jesteś właścicielem firmy zatrudniającej kilkunastu pracowników, każdego miesiąca z pewnością stajesz przed koniecznością wystawienia faktury i oczekiwania na jej zapłatę. Wielu kontrahentów mimo z góry określonego terminu płatności, często zwleka z dokonaniem przelewu możliwie jak najdłużej, pozostawiając cię tym samym bez płynności finansowej. Nowoczesne rozwiązanie, jakim jest faktoring online pomoże ci odzyskać pieniądze i utrzymać firmę w dobrej sytuacji finansowej.

  • Finansowanie faktur – wszystko co musisz wiedzieć o faktoringu online
  • System faktoringu bez zbędnych formalności – usługa faktoringu

Finansowanie faktur – wszystko co musisz wiedzieć o faktoringu online

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z wieloma profitami, ale także trudnościami, z którymi musi mierzyć się niemal każdy przedsiębiorca. Częstą bolączką właścicieli firm jest brak płynności finansowej, która uwarunkowana jest nieopłaceniem wykonanych zleceń, a co za tym idzie wystawionych faktur w wyznaczonym na dokumentach terminie. Niezależnie od tego, czy mowa o fakturze z odroczonym terminem płatności, czy długim terminem płatności, w każdym z tych przypadków brak regularnego wpływu może skutkować chwilowymi trudnościami w postaci niewystarczającej wypłacalności przedsiębiorcy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom małych i dużych firm stworzony został system pozwalający na zapewnienie regularnych wpłat mimo braku wpłaty od kontrahenta. Faktoring online, bo o nim mowa, to prosty w obsłudze system, dzięki któremu otrzymasz finansowanie wszelkich wystawionych faktur, których termin płatności został odroczony. Usługi faktoringowe to doskonała opcja dla wszystkich osób, które wystawiają dokumenty z terminami płatności wynoszącym od 14 do nawet 120 dni oraz przedsiębiorców, którzy mogą spotkać się z ryzykiem niewypłacalności kontrahenta. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, wszelkie informacje znajdziesz na https://www.firmowakasa.pl/faktoring-online-dla-poprawy-plynnosci-finansowej-firmy/.

System faktoringu bez zbędnych formalności – usługa faktoringu

Potrzebujesz natychmiastowych wpływów na firmowe konto bankowe, a twoi kontrahenci akurat nie mają wystarczającej zdolności kredytowej? Najlepszą opcją jest wybrać usługę faktoringu online, to niezwykle prosta i skuteczna forma wsparcia w prowadzeniu dobrze prosperującej działalności. Istotnym elementem, który z pewnością wpływa na popularność usług jest możliwość podpisania wszelkich formalności drogą internetową, co za tym idzie nie musisz osobiście stawić się w wybranej placówce i spędzać godzin na przygotowywaniu dokumentów. Łatwy i przejrzysty system oraz dobrze skonstruowane propozycje prowizyjne sprawiają, że zagwarantujesz sobie płynność finansową zaledwie w kilkanaście minut.

Chcąc skorzystać z oferty faktoringu musisz wiedzieć, że usługa przeznaczona jest przede wszystkim dla osób, które fakturowanie opiera się na formie B2B, co oznacza, że nie jest przeznaczone dla firm, które sprzedają swoje usługi osobom prywatnym. Co więcej, do programu przystąpić mogą wyłącznie faktury, które nie są przeterminowane. Dokładniej mówiąc możliwość przejęcia płatności dotyczy dokumentów, których termin płatności jeszcze nie upłynął oraz wszystkich kolejnych, które będziesz wystawić w ramach swojej działalności.

Potrzebujesz wyższego limitu finansowania niż określone w pierwotnej umowie? Skontaktuj się w firmą https://www.firmowakasa.pl/faktoring/ i dowiedz się jakie masz możliwości.

WARTO PRZECZYTAĆ:

No Mans Sky No Man’s Sky dostanie kolejną aktualizację!
Historia No Man’s Sky po prostu nie chce się skończyć. Uwierzycie, jeśli wam powiem, że słynna fatalna premiera tej gry miała miejsce osiem lat temu?
Co to gry Indie? Co to “gry Indie”?
W świecie zalanym przez produkcje AAA warto czasem mieć coś… innego. Ile razy można grać w kolejnego asasyna, Far Cry, Need for Speeda? Duże studia
baldur's gate 3 Baldur’s Gate 3 zacznie wspierać mody!
Często mówi się, że “to, co dobre, mogłoby trwać wiecznie”. W gamingu ciężko mówić o wieczności, gdy jesteśmy stale bombardowani nowymi tytułami, jednak są studia,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

1 Komentarz

  • Gato, 27 sierpnia 2022 @ 09:09 Odpowiedz

    sam korzystam z faktoringu, dobrze mi się sprawdza to rozwiązanie, łatwiej zdobyć pieniądze i jest mniej formalności niż przy kredycie, mam faktoring w efaktorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *