Marketingowcy Blizzarda zdecydowali się na wprowadzenie świetnej akcji w USA. Chodzi o oddawanie krwi – w zamian za nie użytkownicy Diablo 4 mogą otrzymać ciekawe nagrody.  Wraz z akcją zbiórki krwi, zorganizowano loterię, w której do wygrania jest komputer wypełniony… krwią. Zobacz, co dokładnie wymyślono!

Nagrody dla wszystkich graczy po osiągnięciu określonych progów

Na stronie wydarzenia została udostępniona napełniająca się fontanna krwi i wskaźnik postępu. Łatwo można więc dowiedzieć się, jaki jest procentowy postęp zbiórki (w chwili tworzenia tego artykułu wynosi 25%). Zgodnie z zasadami akcji zbiórki krwi, gdy dojdzie do osiągnięcia określonych progów, gracze otrzymają nagrody.

  • Za osiągnięcie pierwszego progu (33%) nagrodą są krwawe bronie.
  • Za osiągnięcie drugiego progu (66%) nagrodą są zbroje dla barbarzyńców.
  • Główna nagroda (100%), czyli za zebranie 666 litrów krwi to wierzchowiec – Vermilion Eye Piebald.

Warto podkreślić, że choć Blizzard zachęca wszystkich do oddawania krwi, to jednak do postępu wydarzenia zliczane są wyłącznie dane od pełnoletnich osób ze Stanów Zjednoczonych. Akcja zbiórki krwi „Żniwa krwi” trwa do 20 listopada 2023 – tego dnia zostaną również odblokowane przedmioty i gracze będą mogli z nich korzystać.

Loteria z nietypową nagrodą

To jednak nie wszystko! Zdecydowano się jeszcze na inny krok, a dokładniej zorganizowanie loterii (tylko dla pełnoletnich graczy z USA). Zostanie ona odblokowana, jeśli uda się zakończyć zbiórkę, czyli osiągnąć 100% przed 20 listopada. To nietypowa loteria, ponieważ do wygrania jest komputer gamingowy „nasycony prawdziwą ludzką krwią”.

Z takich pewniaków wiadomo, że sprzęt będzie wyposażony w kartę Nvidia GeForce 4090, procesor Intel Core i9-13900K, 64GB pamięci RAM DDR5 i dysk twardy NVMe M.2 SSD trzeciej generacji o pojemności 3 TB.

Z kolei jeśli chodzi o obudowę, to ma być w czarno-czerwonych kolorach i nawiązywać stylistyką do Sezonu Krwi. Jeśli natomiast zastanawiacie się, ile krwi wstrzyknięto do komputera, to niestety rozczarujecie się, ponieważ taka informacja nie została nigdzie udostępniona.

Źródło obrazka wyróżniającego: Blizzard

WARTO PRZECZYTAĆ:

sklep microsoftu Sklep Microsoftu z grami mobilnymi ruszy już w lipcu
Informacje o tym, że Microsoft chce stworzyć własny sklep z grami mobilnymi, pojawiały się od kilku lat. Wygląda na to, że już niedługo zobaczymy efekty
Google Pixel w Polsce Wyczekiwane smartfony Google Pixel już w Polsce. Ceny zaskakują
Polski rynek został w końcu zauważony przez Google, czego rezultatem jest uruchomienie w naszym kraju sklepu online Google Store, w którym Polacy mogą kupić wyczekiwane
nowe ipady apple Apple pokazało nowe iPady. Pro z nowym procesorem-bestią!
Niedawno zapowiadany event „Let Loose” już za nami, czas więc na podsumowanie wszystkich najważniejszych nowości zapowiedzianych przez Apple. Koncentrują się one przede wszystkim na traktowanych
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *