Zabawka, której pierwotnym przeznaczeniem rzekomo mieli być pacjenci chorzy na autyzm nabrała rozszerzonego zastosowania. Był nawet czas, w którym bawili się nią wszyscy począwszy od małych dzieci po ludzi o nieco bogatszym doświadczeniu życiowym. Wielu w obracających się na łożysku ciężarkach odnajdywało spokój i harmonię, ale prawda jest taka, że nie konsumenci na tym wynalazku skorzystali najbardziej, a producenci, którzy zarobili pokaźne sumy.

Obecnie można by rzec, że cała ekscytacja tego typu zabawkami odeszła w szary kąt i o Fidget Spinnerach już mało kto rozmawia. Niegdyś intensywnie użytkowane zabawki oblegają teraz pokojowe regały czekając na to, aż ponownie ktoś zwróci na nie uwagę – taka jest przynajmniej moja opinia. Mimo to myPhone – producent, którego kojarzymy z tanich smartfonów, które można kupić w sieciach sklepów Biedronka postanowił “odgrzać kotleta” i na nowo rozpalić zainteresowanie Fidget Spinnerami poprzez swoją ofertę.

Już od 10 sierpnia 2017 roku w Biedronce kupić będziecie mogli spinnera “SMARTY”, który posiada łożysko centralne ABEC-7 i trzy ramiona. Zabawka po wprowadzeniu w ruch zdolna jest nawet do 2-minutowego kręcenia się wokół własnej osi! Przedmiot będzie dostępny dla konsumentów w pięciu różnych kolorach białym, czarnym, niebieskim, czerwonym i różowym, a jego waga wynosiła będzie 60 gramów. Wszystko to oczywiście w cenie 7,99 zł!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Talos Principle 2 DLC Talos Principle 2 niespodziewanie otrzymał DLC!
Kurz nie zdążył jeszcze porządnie opaść po premierze drugiej części tej gry logicznej, a Croteam już ponownie zaskoczył! Już od piątku możemy rozwiązywać nowe zagadki.
Elon Musk zablokuje iPhone'y Elon Musk nienawidzi iPhone’ów! Grozi, że zbanuje je w swoich firmach
Przywykliśmy już do tego, że jeden z najbogatszych ludzi świata co chwilę znajduje się w centrum zamieszania. Tym razem Elon Musk mocno się zdenerwował po
czaty grupowe w Messengerze Czaty grupowe na Messengerze z ogromną zmianą
W Messengerze pojawiła się nowa usługa. Stało się to dość niespodziewanie, ponieważ Meta nawet jej nie zapowiedziała. Od teraz użytkownicy mogą tworzyć ogromne czaty grupowe
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *