Zabawka, której pierwotnym przeznaczeniem rzekomo mieli być pacjenci chorzy na autyzm nabrała rozszerzonego zastosowania. Był nawet czas, w którym bawili się nią wszyscy począwszy od małych dzieci po ludzi o nieco bogatszym doświadczeniu życiowym. Wielu w obracających się na łożysku ciężarkach odnajdywało spokój i harmonię, ale prawda jest taka, że nie konsumenci na tym wynalazku skorzystali najbardziej, a producenci, którzy zarobili pokaźne sumy.

Obecnie można by rzec, że cała ekscytacja tego typu zabawkami odeszła w szary kąt i o Fidget Spinnerach już mało kto rozmawia. Niegdyś intensywnie użytkowane zabawki oblegają teraz pokojowe regały czekając na to, aż ponownie ktoś zwróci na nie uwagę – taka jest przynajmniej moja opinia. Mimo to myPhone – producent, którego kojarzymy z tanich smartfonów, które można kupić w sieciach sklepów Biedronka postanowił “odgrzać kotleta” i na nowo rozpalić zainteresowanie Fidget Spinnerami poprzez swoją ofertę.

Już od 10 sierpnia 2017 roku w Biedronce kupić będziecie mogli spinnera “SMARTY”, który posiada łożysko centralne ABEC-7 i trzy ramiona. Zabawka po wprowadzeniu w ruch zdolna jest nawet do 2-minutowego kręcenia się wokół własnej osi! Przedmiot będzie dostępny dla konsumentów w pięciu różnych kolorach białym, czarnym, niebieskim, czerwonym i różowym, a jego waga wynosiła będzie 60 gramów. Wszystko to oczywiście w cenie 7,99 zł!

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *