Fidget Spinner to rodzaj zabawki, która zyskała na światowej popularności w połowie 2017 roku. Jej konstrukcja jest dość prosta, a sposób używania pozostaje kwestią kreatywności każdego z nas. Jedni używają jej tylko, żeby sobie pokręcić, a inni znowu wykonują za jej pomocą pokazowe tricki. W tym tekście sprawdzimy spinnery od producenta kojarzonego do tej pory głównie z budżetowych smartfonów dostępnych w sieciach marketów Biedronka.

Mowa oczywiście o produkcie marki myPhone o nazwie “SMARTY”, która przy okazji kojarzy nam się z technologią. Prawda jest jednak taka, że w obiekcie niniejszej recenzji o technologię trudno. Jest to przedmiot manualny, który nie posiada żadnych elektronicznych dodatków i wygląda przy tym dość standardowo. W zestawie z każdą zabawką znajduje się także instrukcja obsługi, której obecność wywołała uśmiech na mojej twarzy.

Według specyfikacji każdy z pięciu rodzajów przedmiotów, które różnią się od siebie wersją kolorystyczną waży około 60 gramów. W centrum każdego z nich znajduje się łożysko ABEC-7 od którego wychodzą trzy ramiona obciążone ciężarkami. Zdaniem producenta spinner SMARTy wprawiony w ruch za sprawą takiej specyfikacji jest w stanie kręcić się do dwóch minut.

Ponieważ to właśnie czas kręcenia w tych zabawkach odgrywa najważniejszą rolę postanowiłem przeprowadzić testy na każdej z wersji kolorystycznych, których wyniki znajdują się poniżej.

  • Fidget Spinner SMARTY (Niebieski) – 1 minuta 40 sekund,
  • Fidget Spinner SMARTY (Czerwony) – 2 minuty,
  • Fidget Spinner SMARTY (Różowy) – 2 minuty 31 sekund,
  • Fidget Spinner SMARTY (Czarny) – 2 minuty 52 sekundy,
  • Fidget Spinner SMARTY (Biały) – ZDYSKWALIFIKOWANY

Średnia długość obrotów w trakcie wykonanych testów, jeżeli weźmiemy pod uwagę 4 nadające się do zabawy spinnery wynosi 2 minuty 15 sekund. Według specyfikacji każda wersja kolorystyczna posiada to samo łożysko, więc należy sądzić, że ostateczne wyniki są wypadkową wielu czynników takich, jak zużycie łożysk.

Zdyskwalifikowałem w swoich testach spinner koloru białego, ponieważ nie wiedzieć czemu uległ uszkodzeniu. W wyniku tak pechowego obrotu sprawy zabawka była w stanie obracać się wokół własnej osi przez symboliczne kilka sekund. Pomogła mi wymiana łożyska na inne, ale w tej sytuacji test byłby już niemiarodajny.

Premiera spinnerów od myPhone miała miejsce 10 sierpnia 2017 roku, dlatego możliwe, że w momencie, gdy czytacie tą recenzję są one dostępne już w szczątkowych ilościach. Cena pojedynczego produktu to 7,99 złotych, co akurat jest bardzo konkurencyjną kwotą. W pobliskim chińczyku dla porównania podobne przedmioty kosztują średnio 2 złote więcej, a ich jakość niewiele odstaje od tych z Biedronki.



Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Udostępnij

WARTO PRZECZYTAĆ:

recenzja teufel real blue nc Recenzja Teufel Real Blue NC — jakość premium w rozsądnej cenie
Kilka lat temu rozpływaliśmy się nad słuchawkami nausznymi Teufel Supreme ON. Teraz, w erze ogromnej popularności dokanałowych „pchełek”, przyszedł czas na kolejny test sprzętu z
recenzja withings scanwatch nova Recenzja Withings ScanWatch Nova, czyli zegarka hybrydowego klasy premium
Dotychczas testowaliśmy dla Was zegarki hybrydowe o bardziej minimalistycznym designie — m.in. recenzowaliśmy Withings ScanWatch Light. Teraz przychodzimy do Was z hybrydą klasy premium, która
recenzja nanoleaf essentials smart gu10 Recenzja Nanoleaf Essentials Smart GU10 — inteligentnych żarówek dla każdego
Recenzja Nanoleaf Essentials Smart GU10, z którą do Was dzisiaj przychodzimy, to, jak sama nazwa wskazuje, test inteligentnych żarówki z serii „podstawowej”. Na pierwszy rzut

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *