Fotel gamingowy G-Racer to fotel gamingowy z bardziej budżetowej półki. W swojej ofercie posiada różne fotele gamingowe, od bardzo tanich, po takie które są określone jako G-Racer premium. Pod tym względem różni się od fotel gamingowy Diablo i fotel gamingowy Secret Lab.

Fotel gamingowy G-Racer - przegląd krzeseł G-Racer

Czym jest fotel gamingowy G-Racer?

Czym dokładnie charakteryzuje się fotel gamingowy, możecie przeczytać tutaj. W skrócie: fotel gamingowy charakteryzuje się ergonomicznym dopasowaniem do kształtu ciała, aby nie powodować problemów z postawą od siedzenia w zły sposób. Fotel gamingowy G-Racer premium posiada wszystkie najważniejsze funkcje:

  • Wygodne siedzenie
  • Ruchomy zagłówek
  • Oparcie z kilkoma stopniami dopasowania kąta siedzenia
  • Ruchome podłokietniki (przynajmniej góra – dół) (Tylko w G-Racer premium)
  • Dedykowane podparcie pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa
  • Regulacja wysokości siedziska.

Fotel gamingowy G-Racer 2

Fotel gamingowy G-Racer 2
Fotel gamingowy G-Racer 2
to najbardziej budżetowa propozycja marki G-Racer. Fotel jest bardzo podstawowy i daleko mu do fotel gamingowy G-Racer premium. Brak tu osobnych poduszek pod odcinek lędźwiowy kręgosłupa i pod głowę, nie ma również regulowanych podłokietników.

W zamian za to, fotel gamingowy G-Racer 2 można dostać za jedyne ~399 zł.

Fotel gamingowy G-Racer Basic

Fotel gamingowy G-Racer Basic
Fotel gamingowy G-Racer basic
to troszkę odnowiona wersja budżetowej wersji fotela. Nie różni się wiele: wciąż brak dedykowanych opcji podparcia najważniejszych odcinków kręgosłupa oraz regulowanych podłokietników.

Fotel gamingowy G-Racer basic kosztuje  ~425 zł.

Fotel gamingowy G-Racer 4U

Fotel gamingowy G-Racer 4U
Fotel gamingowy G-Racer 4U
to fotel, który w swoim bazowym designie może równie dobrze służyć za fotel biurowy. Jeśli jednak wolicie coś bardziej żywego, producent zapewnia kilka wersji, gdzie kolor czarny dopasowany jest z innym kolorem. Jest to też najpewniej najtańszy model z prezentowanych w tym przeglądzie: na spokojnie zmieści się też w niższych progach cenowych.

Fotel gamingowy G-Racer 4U ma bardzo oryginalną przewagę nad innymi fotelami. Jego oparcie może się rozłożyć do pełnej pozycji poziomej. Już nie tylko wypoczynek wchodzi w grę, ale pełnoprawna drzemka. Dla wygodne siedzenia siedzisko jest wyjątkowo duże, a zamontowane kółka są miękkie dla ochrony podłogi. Podłokietniki się obracają oraz poruszają się góra-dół, przód-tył. Pokrycie fotela zostało wykonane z eko skóry.

To krzesło możecie dostać nawet w okolicach ~569 zł!

Fotel gamingowy G-Racer premium

Fotel gamingowy G-Racer premium
Fotel gamingowy G-Racer premium
to bardzo ciekawa propozycja, gdyż posiada widoczny na zdjęciu podnóżek! Fotel spełnia wszelkie normy ergonomiczne, ma regulowane podłokietniki i poduszki, które służą za oparcie na odcinek lędźwiowy kręgosłupa i pod głowę.

Fotel gamingowy G-Racer premium można dostać już za ~599 zł, aczkolwiek może być problem z jego dostępnością.

Fotel gamingowy G-Racer – podsumowanie

Jak widać, firma G-Racer oferuje bardzo szeroki asortyment krzeseł gamingowych: nie tylko modele budżetowe, ale też fotel gamingowy G-Racer premium. Chociaż nie jest to fotel gamingowy Ekipa, dzieci będą zadowolone.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *