Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Genshin Impact niedawno zostało zaktualizowane do wersji 2.0, w ramach której pojawiła się nowa duża lokalizacja (Inazuma), a także nowe mechaniki, minigierki, postacie i nie tylko. Deweloperzy nie zwalniają jednak tempa i pracują już nad wersją 2.1.

Chociaż sami z siebie nie publikują jeszcze dużo informacji na jej temat, tradycyjnie dla tego darmowego RPG-a w Internecie pełno jest mniej lub bardziej wiarygodnych przecieków. O najbardziej głośnym z nich mogliście już przeczytać w tytule tego artykułu. Wszystkie najważniejsze informacje odnośnie do Genshin Impact 2.1 zebraliśmy poniżej. Zapraszamy!

Nowy obszar i minigierka łowienia ryb

RPG bez łowienia ryb? Niemożliwe! W Genshin Impact mamy między innymi gotowanie i rozbijanie skał, niedawno dodano też urządzanie własnego lokum i ścinanie drzew, ale dotychczas nie było możliwości łowienia.

Już niedługo deweloper planuje jednak naprawić ten błąd, ponieważ, według przecieków, aktualizacja 2.1 wprowadzi właśnie taką minigierkę. Aktualnie można jedynie podczas pływania i napotkania ryby w wodzie nacisnąć klawisz, aby zebrać rybę do torby (ciężko powiedzieć, czy dalej będzie to możliwe, czy taka mechanika zostanie usunięta, kiedy pojawi się pełnowymiarowa minigierka).

Kolejna rzecz, o której można usłyszeć spekulacje, to kolejne lokacje. Rzekomo wraz z 2.1 może zostać udostępniana wyspa Watasumi, a być może także wyspa Seirai. Są to lokalizacje, które były już wspominane w dialogach, ale których dotychczas nie można było samemu odwiedzić.

Wyciekły także trzy nowe postacie, pojawi się też Aloy z Horizon Zero Dawn

Wycieki, które później zostały potwierdzone przez dewelopera, wskazują, że aktualizacja ta wprowadzi także trzy nowe postacie o imionach Baal (prawdopodobnie elektro, miecz), Kokomi (hydro) i Sara (elektro, łuczniczka)

genshin impact 2.1
Źrodło: MiHoYo

 

Na Twitterze pojawiły się ich prawdopodobne rendery:

Warto przypomnieć, że wraz z aktualizacją 2.1 posiadacze konsol Sony będą mogli za darmo dodać do swojej drużyny nową postać – Aloy, inspirowaną grą Horizon Zero Dawn. Gracze z pozostałych platform też będą mogli nią zagrać, ale dopiero przy okazji następnej aktualizacji, czyli 2.2. Będzie to oczywiście łuczniczka, władająca mocą Cryo.

Cieszycie się z kolejnej nadchodzącej aktualizacji Genshin Impact, czyli Genshin Impact 2.1? Brakowało Wam mechaniki łowienia ryb w tym tytule, czy też nie odczuliście dotąd jej braku? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach!

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *