Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Epic Games Store gry za darmo rozdaje nie od dzisiaj, aby zachęcić nowych użytkowników do korzystania z platformy. Tym razem postanowiono udostępnić za darmo GTA V Premium Edition, które można za darmo przypisać do swojego konta (a w zasadzie kupić, tyle że z rabatem 100%, a więc za 0 złotych) przez najbliższy tydzień.

GTA V Premium Edition – co obejmuje?

W ramach GTA V Premium Edition gracze uzyskują całą kampanię fabularną, dostęp do GTA V Online, dodatkową zawartość (Dozbrojenie, Przemyt i inne), a także Zestaw początkującego kreyminalisty. W skład rzeczonego zestawu wchodzi między innymi 1 000 000 GTA$ do wydania w GTA Online, co stanowi sporą zachętę do włączenia się w rozgrywkę multiplayerową.

Uwaga: premia 1 000 000 GTA$ do GTA Online zawarta w edycji Premium jako część Zestawu początkującego kryminalisty może trafić na wasze konto po 7–10 dniach od pierwszej sesji w GTA Online. Jeśli więc nie zobaczycie jej od razu, nie ma powodu do obaw.

GTA V nie jest już grą najmłodszą, ale wciąż cieszy się sporą popularnością – zwłaszcza tryb wieloosobowy, czyli właśnie GTA Online. Z drugiej strony, wciąż jest wiele osób, które tego tytułu nie mają (a przynajmniej nie w wersji legalnej), tak więc jest to promocja, która nie przejdzie zapewne bez echa.

Jak odebrać swoje darmowe GTA V Premium Edition?

Wystarczy, że założymy darmowe konto w Epic Games Store i pobierzemy klienta. W sekcji sklepu znajdziemy GTA V Premium Edition, które możemy odebrać za darmo najpierw klikając w baner, a potem przycisk “Pobierz”. Formalnie nie jest to prezent, który przyjmujemy, jak w przypadku poprzednich promocji, a zakup – za 0 złotych. Alternatywną opcją jest zalogowanie się w witrynie internetowej Epic Games Strore i kliknięcie “Pobierz” po przejściu do karty produktu GTA V.

gta v za darmo

Wyprzedaż kończy się 21.05.2020 o 17:00, tak więc mamy jeszcze nieco mniej niż tydzień, aby dodać tytuł do swojego konta. Jeśli zrobimy to w tym czasie, uzyskamy do niego wieczysty darmowy dostęp. Po tej dacie gra znowu będzie produktem płatnym, tak więc warto od razu dodać ją do konta, aby później nie zapomnieć i nie żałować.

Nie da się ukryć, że Epic Games Store jest platformą skądinąd kontrowersyjną – ubogość funkcji na starcie, obawy związane z prywatnością oraz premiery licznych tytułów z czasową wyłącznością na PC właśnie dla tego sklepu sprawiły, że zyskał on sporo antyfanów.

Z drugiej strony, osoby dodające regularnie darmowe tytuły udostępniane przez Epic do swojego konta dysponują już, całkowicie za darmo, gromadką naprawdę świetnych, wartościowych tytułów – w tym aktualnie GTA V Premium Edition.

Hit Rockstara ma już swoje lata, ale wciąż bawi się w nim bardzo aktywna społeczność skupiona wokół trybu online, więc wciąż zdecydowanie jest tytułem wartym uwagi.

Planujecie skorzystać z promocji, a może już macie GTA V? Co sądzicie o tym prezencie od Epica? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

 

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.