Źródła serwisu Insider Gaming donoszą, że Harry Potter: Quidditch Champions otrzyma w tym miesiącu największy dotychczas playtest przed zbliżającą się premierą gry. Według najnowszych informacji test potrwa od 6 do 27 października – to aż 3 tygodnie. Twórcy zapowiedzieli więcej trybów, lokacji, przedmiotów kosmetycznych, emotek oraz innych elementów.

Dlaczego tym razem playtest Harry Potter: Quidditch Champions jest „największy”?

Przede wszystkim trwa on aż 3 tygodnie. Ma na celu przedstawienie wielu nowych wcześniej nieprezentowanych elementów gry. Warto zauważyć, że playtest jest dostępny wyłącznie dla platformy Steam. Harry Potter: Quidditch Champions zostało jednak zapowiedziane również na inne platformy oprócz PC.

Tym razem najpewniej także więcej graczy otrzyma dostęp. Można zarejestrować się za pomocą oficjalnej strony internetowej. Oczywiście nie każdy otrzyma dostęp po rozpoczęciu playtestu.

Kiedy będzie miała miejsce premiera Harry Potter: Quidditch Champions?

Obecnie Unbroken Studios oraz Warner Bros. Games nie zdradzają daty premiery gry. Dowiedzieliśmy się jednak nieco o tej produkcji. Gracze mogą dostosowywać swojego zawodnika. Do wyboru będzie kilka ról – Chaser, Seeker, Beater i Keeper. Gra oczywiście otrzyma skórki, z których zapewne niektóre będą płatne.

Wiemy również, że w Quidditch Champions pojawią się ikoniczne postacie z Harry’ego Pottera. Możemy zagrać między innymi jako tytułowy Harry, Draco Malfoy, Ron Weasley i nie tylko. Taki dodatek sprawia, że to również bardzo ciekawa produkcja dla prawdziwych fanów franczyzy oraz twórczości J.K. Rowling.

Źródło obrazka wyróżniającego: Warner Bros. Games

WARTO PRZECZYTAĆ:

McDonald's rezygnuje z Al McDonald’s wstrzymuje korzystanie ze sztucznej inteligencji. Nie jest idealnie
W 2021 roku sieć restauracji McDonald’s zdecydowała się na nawiązanie współpracy z IBM. Początkowo wydawało się, że to będzie idealne połączenie, a Al ułatwi obsługę
Jak grać w Teamfight Tactics? Jak grać w TFT (Teamfight Tactics)? Poradnik
Czasami tak bywa, że najpopularniejsze gry powstają na podstawie modów tworzonych przez społeczność graczy. Tak było z DOTĄ 2, która rozpoczęła swoją historię jako mod
Jak grać jungle w LOLu? Jak grać jungle w LOL-u? Poradnik i najlepsze wskazówki
Znacie LOL-a? Kto nie zna! Jeśli jednak jakimś cudem pominęliście istnienie tej gry, szybko zerknijcie do naszego rankingu najlepszych darmowych gier na PC i to
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *