Huawei staje się bardzo renomowaną firmą na całym świecie, ze względu na wysoką jakość technologiczną produktów i innowacyjność. Huawei postanawia zaprezentować składany telefon w swojej różnorodnej linii urządzeń. Smartfon Huawei p50 pocket to niewątpliwie urządzenie zgodne z najnowszą modą. Wygląda również stylowo i luksusowo. Smartfon jest dostępny w wersji diamentowo-białej z wzorem w romby z tyłu, w czarnym modelu i w złotej edycji premium. Huawei p50 pocket również chwali się dość ciekawą konstrukcją, z dwiema okrągłymi obudowami. W jednym domu znajduje się potrójny system kamer tylnych, podczas gdy w drugim znajduje się zewnętrzny wyświetlacz o przekątnej 1,04 cala; 340 x 340 pikseli. Na tym ekranie można wyświetlać datę, godzinę, powiadomienia i selfie za pośrednictwem tylnych aparatów.

Inne niezwykłe funkcje to Harmony OS, boczny skaner linii papilarnych, rozpoznawanie twarzy za pomocą zewnętrznego aparatu lub aparatu do selfie, Wi-Fi, obsługa dwóch kart SIM, obsługa kart pamięci nano i Bluetooth 5.2. Harmonia os to nowy rozproszony system operacyjny firmy Huawei. Może zapewnić płynne, proste i bezproblemowe połączenie we wszystkich scenariuszach.

Rozłóż kieszeń Huawei p50 na 6,9-calowy składany wyświetlacz OLED 2790 x 1188, oferujący częstotliwość odświeżania 120 Hz, powłokę antyrefleksyjną i proporcje 21:9. Huawei twierdzi również, że składany ma autorski zawias, który po złożeniu pozwala na konstrukcję z zerową szczeliną. Najnowszy składany Huawei jest zasilany przez Snapdragon 888 4G SoC, który jest najszybszym flagowym układem Snapdragon. Z drugiej strony jest wystarczająco potężny, aby wykonać prawie każde zadanie i zagrać w najbardziej zaawansowane gry. Akumulator o pojemności 4000 mAh utrzymuje światła, a okrągła obudowa kieszeni p50 zawiera potrójny system tylnych kamer. Dokładniej, oferuje 40-megapikselowy aparat główny, 13-megapikselowy ultraszerokokątny aparat z polem widzenia 120 stopni i 32-megapikselowy czujnik superspektralny. Aparat o rozdzielczości 10,7 megapiksela w centralnie zamontowanym wzorze dziurkacza obsługuje selfie. Ale możesz także użyć zewnętrznego wyświetlacza do robienia selfie za pomocą tylnych aparatów. Procesor True-chroma pozwala zarejestrować bogactwo detali i perfekcyjnie odwzorowane kolory. Huawei zaimplementował również dziwny, ale fajny tryb fotografii fluorescencyjnej za pomocą czujnika superspektralnego. Ponadto kieszeń Huawei p50 może być również wykorzystana do sprawdzenia, czy prawidłowo nałożyłeś krem ​​przeciwsłoneczny lub czy zmyłeś cały makijaż. Weź urządzenie w swoje ręce, ponieważ obie funkcje z pewnością brzmią wyjątkowo w przestrzeni smartfona.

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *