Monitor iiyama ​​G-Master GB2790QSU-B1 to najnowszy członek klanu Złotego Feniksa, będący idealnym połączeniem szybkości i jakości obrazu. Jest to gamingowy model skierowany do wymagających graczy, ceniących sobie możliwie najlepsze doznania w czasie gry, zarówno w dynamicznych sieciowych shooterach, jak i wymagających graficznie tytułach singlowych. 

iiyama ​​G-Master GB2790QSU-B1 Gold Phoenix został wyposażony w 27-calową matrycę Fast IPS o rozdzielczości QHD i częstotliwości odświeżania 240 Hz, zapewniającą graczom nowy wymiar rozgrywki. W połączeniu z czasem reakcji wynoszącym zaledwie 1 ms sprawia, że nie musimy obawiać się smużenia i możemy liczyć na wyraźny obraz nawet w trakcie najbardziej dynamicznych scen. Technologia Fast IPS to jednak nie tylko e-sportowa szybkość, ale również wysoka jakość obrazu, w tym szerokie kąty widzenia oraz żywe i precyzyjnie odwzorowane kolory.

Wysoka rozdzielczość (2560 × 1440 pikseli) oferuje większą powierzchnię roboczą oraz bardziej wyrazisty i szczegółowy obraz podczas grania, a wsparcie dla HDR zapewnia szerszy zakres tonalny. Niezwykle wysoka częstotliwość odświeżania na poziomie 240 Hz i błyskawiczny czas reakcji w połączeniu z technologią FreeSync Premium oznaczają zaś niskie opóźnienia wejściowe i kompensację niskiej liczby klatek na sekundę (LFC), co gwarantuje, że przejścia między ekranami są płynne, pozbawione przycięć i efektu rozrywania.

Monitor posiada również funkcję Black Tuner, zwiększającą widoczność w zacienionych obszarach, co pomaga graczom w szybszym wykrywaniu wroga. Sprzęt zapewnia także możliwość wyboru optymalnych ustawień i dostosowania ich do różnych gatunków gier.

Podstawa o regulowanej wysokości z możliwością pochylenia i piwotu o 90 stopni dba o komfort użytkowania, a technologia flicker-free zapobiegająca migotaniu i filtry redukujące niebieskie światło pomagają zmniejszyć zmęczenie oczu.

Monitor iiyama ​​G-Master GB2590HSU-B1 Gold Phoenix trafi do sprzedaży na początku lipca, a jego sugerowana cena to 1999 zł.

Informacje o firmie

Linia iiyama G-Master #monitors4gamers jest podzielona na trzy klany. Aby dołączyć do zawodowców, wybierz jeden z modeli Red Eagle™, oferujących częstotliwość odświeżania ekranu 144Hz. Aby wejść do gry, zdecyduj się na model Black Hawk™, cechujący się częstotliwością odświeżania ekranu na poziomie 75Hz i czasem reakcji 1ms. Monitor z klanu Silver Crow™ o rozdzielczości WQHD to odkrycie nowego wymiaru gamingu. Wszystkie monitory z serii G-Master #monitors4gamers wspierają technologię FreeSync™ zapewniając płynny i ostry obraz, tak aby gracze mogli w pełni wykorzystać drzemiący w nich samych potencjał.

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *