„Bez złożonej konfiguracji, bez szkolenia użytkowników, bez bólu głowy” – w taki sposób producent reklamuje rodzinę inteligentnych zestawów głośnomówiących Poly Sync, które są przeznaczone do użytku osobistego i profesjonalnego. Rodzina Poly Sync składa się z trzech produktów zróżnicowanych pod względem poszczególnych parametrów. Sprawdź, jakie urządzenie będzie najlepsze dla Ciebie i zwiększ jakość komunikacji z pracownikami, partnerami oraz klientami.

Poly Sync 20, 40 i 60 – porównanie urządzeń

Urządzenia Poly Sync są przeznaczone do stosowania w domowych biurach oraz małych i średnich salach konferencyjnych. Wszystkie zestawy głośnomówiące zawierają przycisk programowalny, umożliwiają odbieranie i kończenie połączeń, a także pozwalają na wyciszanie, zwiększanie i zmniejszanie głośności.

Poly Sync 20

Najmniejszy i najlżejszy model o wymiarach 34 x 95 x 182 mm i wadze 360 g powstał z myślą o potrzebach osób, które dzielą czas między biuro, home office i podróże. Zaopatrzony w 3 mikrofony o zasięgu 2 metrów, pozwala na prowadzenie rozmów do 20 godzin na jednym naładowaniu. Wyposażony w jedno gniazdo USB (do ładowania smartfona), jako jedyny model z rodziny Poly Sync nie pozwala na bezprzewodowe połączenie łańcuchowe głośników. Odporny na pył i zachlapanie (IP64). Najlepsza opcja dla tych, którzy pracują z domu i cenią proste, przenośne rozwiązania.

Poly Sync 40

Urządzenie zaprojektowane do korzystania w biurach elastycznych i pomieszczeniach typu huddle room, do których pracownicy przynoszą własne urządzenia. Poly Sync 40 o wymiarach 38 x 102 x 273 mm i wadze 610 g jest wyposażony w 3 mikrofony o zasięgu do 2,5 metra. Czas rozmów do 30 godzin na jednym naładowaniu i bezprzewodowe połączenie łańcuchowe sprawiają, że jest to model wydajniejszy niż Poly Sync 20. Odporny na pył i zachlapanie (IP64). Do zestawu głośnomówiącego Poly Sync 40 można dokupić akcesoria dodatkowe, takie jak podstawka ładująca, bezpieczne mocowanie biurkowe czy adapter Bluetooth.

Poly Sync 60

Urządzenie o wymiarach 37 x 116 x 394 mm i wadze 1 kg sprawdza się w małych i średnich salach konferencyjnych. Model Poly Sync 60 jest wyposażony w 6 mikrofonów o zasięgu do 3 metrów. W przeciwieństwie do poprzedników to urządzenie pracuje wyłącznie na zasilaczu, lecz jest wyposażone w 2 wyjścia USB i umożliwia bezprzewodowe połączenie łańcuchowe. W związku z zasilaniem przewodowym Poly Sync 60 nie jest oczywiście odporny na zachlapania. Wśród dodatkowych akcesoriów dostępnych dla „sześćdziesiątki” występuje praktyczny adapter Bluetooth.

Poly Sync dla Microsoft Teams i Zoom

Elegancki, nowoczesny design, redukcja hałasów z otoczenia i łatwe połączenie przez USB lub Bluetooth sprawiają, że inteligentne zestawy głośnomówiące Poly Sync są niezastąpione w domowym biurze i sali konferencyjnej. Te praktyczne urządzenia sprawdzają się więc wszędzie tam, gdzie korzystamy z usług Microsoft Teams i Zoom.

Wszystkie urządzenia z rodziny Poly Sync dostępne są w wersji standardowej oraz certyfikowanej dla Microsoft Teams. Czym różnią się od siebie obie wersje? Certyfikowany przez Microsoft model zawiera dedykowany przycisk Teams, dzięki któremu jednym kliknięciem możesz uruchomić aplikację. Urządzenia Poly Sync znacząco ułatwiają codzienną pracę, zapewniając doskonały dźwięk i zmniejszając ryzyko nieporozumień w stylu „czy mógłby pan powtórzyć?”. Zestawy głośnomówiące Poly Sync działają też niezawodnie z aplikacją Zoom, przenosząc jakość dźwięku wideokonferencji na wyższy poziom.

Artykuł dzięki uprzejmości:

https://treecloud.pl/

WARTO PRZECZYTAĆ:

TOP 5 najlepszych wirtualnych kart płatniczych do opłacania Twitch TOP 5 najlepszych wirtualnych kart płatniczych do opłacania Twitch: wybór graczy i streamerów
Twitch to nie tylko platforma do streamingu gier, to prawdziwa społeczność, gdzie gracze, streamerzy i ich fani mogą wchodzić w interakcje w czasie rzeczywistym. W
YouTube Czy YouTube zablokuje VPN?
Wirtualne wycieczki do innych krajów za pomocą VPN to standard. W taki sposób można ominąć regionalne blokady treści, obejrzeć filmy dostępne tylko w innych krajach,
blokada pornhuba Blokada Pornhuba w Stanach Zjednoczonych!
Dziś czeka na nas news z gatunku tych nie do ogarnięcia. Najbardziej wolnościowe państwo świata (wg każdego filmu rodem z hollywood) postanowiło kolejny raz wspomóc
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *