Amazon Prime Gaming to popularna subskrypcjach stworzona specjalnie dla graczy. Dzięki niej, za małą miesięczną, lub roczną opłatą dostajemy dostęp do naprawdę kuszących dodatków. Jeśli jednak aktualnie nie interesują cię gry ani inne benefity oferowane przez Amazon i chcesz zaoszczędzić parę groszy, to dobrze trafiłeś. W tym artykule pokażemy, jak anulować Prime Gaming.

Jak anulować Prime Gaming w przeglądarce?

Aby anulować Prime Gaming z poziomu dowolnej przeglądarki Internetowej:

  1. Przechodzimy pod adres https://www.amazon.pl/mm/pipeline/cancellation i logujemy się na naszym koncie Amazon.
  2. Po zalogowaniu zostaniemy zapytani, czy na pewno chcemy anulować subskrypcję Amazon Prime. Klikamy przycisk “Kontynuuj, aby anulować”, żeby potwierdzić naszą decyzję.
  3. Na koniec wybieramy żółty przycisk zawierający datę zakończenia Amazon Prime.

jak anulować subskrypcję amazon prime gamingI to już wszystko! Nasza subskrypcja Amazon Prime połączona z Amazon Prime Gaming została anulowana, a z naszego konta nie zostaną pobrane pieniądze. Dostęp do benefitów tracimy oczywiście dopiero w następnym okresie rozliczeniowym.

Jak anulować subskrypcję Amazon Prime Gaming w aplikacji?

Kiedy chcemy anulować Prime Gaming w aplikacji mobilnej Amazon:

 • Otwieramy aplikację Amazon Shopping i (jeśli jeszcze tego nie zrobiliśmy) logujemy się na nasze konto.
 • W prawym dolnym rogu klikamy ikonę z trzema kreskami. Następnie klikamy przycisk z napisem “Konto”.
 • W sekcji “Ustawienia Konta” wybieramy “Zarządzaj subskrypcją Prime”.

jak anulować członkostwo prime gaming

 • Klikamy na niebieski napis “zarządzaj subskrypcją”, po czym wybieramy opcję “Zarządzaj subskrypcją Prime. Aktualizowanie ustawień”.
 • Klikamy przycisk “Anuluj subskrypcję”.

jak anulować amazon prime gaming

 • Identycznie jak w drugiej metodzie pojawi się prośba potwierdzenia anulowania subskrypcji. Klikamy przycisk “Kontynuuj, aby anulować”.
 • Na koniec wybieramy żółty przycisk z datą zakończenia abonamentu Amazon Prime.

Gotowe! Właśnie anulowaliśmy Amazon Prime/Amazon Prime Gaming. Nasza karta nie zostanie już obciążona, a wszystkie korzyści wygasną wraz z poprzednią datą rozliczenia.

Korzyści, z których rezygnujemy przy anulowaniu Amazon Prime

Amazon Prime Gaming jest częścią większego pakietu o nazwie Amazon Prime. Posiada on wiele cech, które zadowolą nie tylko graczy, dlatego przed ostatecznym anulowaniem tego abonamentu warto zapoznać się z jego wszystkimi korzyściami.

Benefity otrzymywane w ramach Amazon Prime to między innymi:

 • Zestaw gier w ramach Amazon Prime Gaming.
 • Pakiety do wybranych gier (np. skiny, skrzynki i punkty) takich jak League of Legends, FIFA, Hearthstone, Overwatch, czy Genshin Impact.
 • Status Prime na Twitch.tv (“darmowa” comiesięczna subskrypcja dla jednego kanału).
 • Dostęp do setek filmów i seriali w Amazon Prime Video.
 • Darmowa dostawa dla produktów z amazon.pl
 • Wyjątkowe promocje na produkty z platformy Amazon (w tym przeceny na wydarzenie “Prime Day”, które pod względem promocji często rywalizuje z czarnym piątkiem).

Podsumowanie

Teraz już wiecie, jak anulować Prime Gaming. Oprócz oferty Amazona korzystacie też regularnie z innych subskrypcji growych takich jak Xbox Game Pass, albo PlayStation Plus? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Wilgotność powietrza w magazynie – na co wpływa?
W coraz większej liczbie magazynów utrzymuje się określony stopień wilgotności i temperaturę poprzez zastosowanie systemów nawilżających, osuszających, grzewczych i chłodzących. Dzięki niej w magazynie przez
Technologiczne zabawki dla dzieci – na które warto zwrócić uwagę?
Letnie dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jednak niektóre dzieci nie przepadają za typowymi aktywnościami w ogrodzie. Dotyczy to w szczególności dzieci i nastolatków
Procesory, czyli poradnik pomagający przy komputerowym zawrocie głowy
Procesory – serce komputera? Witajcie w fascynującym świecie procesorów, serca każdego komputera! W tym artykule zgłębimy tajniki tych niepozornych, ale niezwykle istotnych elementów, które sprawiają,
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *