Każdy z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że oprócz live streamów i relacji Instagram daje także możliwość dodawania zwykłych zdjęć z podpisami. Dodanie pojedynczego zdjęcia jest bardzo łatwe, ale nie każdy już wie, jak dodać do jednego posta wiele różnych fotografii. Tak więc, jak dodać kilka zdjęć na Instagramie? Gdzie jest dostępna taka funkcja?

Jest to niewątpliwie funkcja bardzo przydatna, która pozwala za jednym zamachem pokazać od razu całą kolekcję zdjęć — na przykład przedstawić dany produkt z wielu różnych kątów. Proces korzystania z niej wyjaśnimy dokładnie poniżej (a swego czasu tłumaczyliśmy także, jak zmienić czcionkę na Instagramie). Zapraszamy serdecznie!

Jak dodać kilka zdjęć na Instagramie?

Instagram jak najbardziej daje opcję dodawania więcej niż jednej fotografii do posta (a nawet więcej niż 2), ale nie jest ona bardzo oczywista. W takim razie, jak dodać kilka zdjęć na Instagramie? Wystarczy wykonać następujące kroki:

  1. Wejdź na Instagrama i zaloguj się na swoje konto.
  2. Naciśnij na ikonkę plusa na dole ekranu, po czym wybierz z listy na dole ekranu “Opublikuj” (jest ona po lewej stronie od opcji “Relacja”.
  3. Stuknij w przycisk “Wybierz więcej” i wybierz do 10 zdjęć lub filmów ze swojej galerii, które chcesz umieścić w danym poście.
  4. Po wybraniu zdjęć przyciśnij na strzałkę w prawym górnym rogu ekranu, po czym dobierz filtr do zdjęć, przejdź dalej, uzupełnij opis posta i resztę detali.
  5. Na końcu stuknij w ptaszek w prawym górnym rogu ekranu, aby opublikować zdjęcia.

I to wszystko! Post powinien zostać opublikowany na platformie Mety i zawierać wszystkie wybrane zdjęcia. Wystarczy, że obserwujący po przejściu do posta będą przesuwać palcem w lewo lub prawo, aby nawigować między kolejnymi zdjęciami.

Dodawanie 2 lub więcej zdjęć na IG — podsumowanie

Zdecydowanie warto wiedzieć, jak dodać kilka zdjęć na Instagramie, ponieważ post z dużą ilością fotografii może być ciekawszy dla odbiorców niż taki, który posiada tylko jedną. Jak widać opcja dodania 2 lub więcej zdjęć nie jest szczególnie trudna do wykorzystania, natomiast nie jest ona też jakoś specjalnie wyeksponowana, więc stosunkowo łatwo można ją przegapić, jeśli nie wie się, gdzie jej szukać.

Miłośników IG zapraszamy do zapoznania się także z innymi naszymi artykułami dotyczącymi tego popularnego serwisu społecznościowego. Niedawno na przykład wyjaśnialiśmy, jak dodać relacje na Instagramie. Zapraszamy do zadawania pytań lub sugerowania tematów na kolejne poradniki w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Jak przyspieszyć rozwój konta na Instagramie?
W dzisiejszych czasach Instagram jest jedną z najpopularniejszych platform społecznościowych, przyciągającą miliony użytkowników z całego świata. Właśnie dlatego wiele osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, stara
Skuteczna reklama na Instagramie, czyli jak stworzyć angażujący content?
Instagram, będąc jednym z najpopularniejszych mediów społecznościowych na świecie, oferuje szerokie możliwości promocji dla firm i marek. Tworzenie angażującego i konwertującego contentu na tej platformie
jak odzyskać konto na instagramie Jak odzyskać konto na Instagramie? Sprawdzone sposoby
Czy utraciłeś dostęp do swojego konta na Instagramie? Nie martw się, istnieje kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci je odzyskać. Niezależnie od tego, czy zapomniałeś
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

1 Komentarz

  • Jozek, 10 września 2021 @ 19:07 Odpowiedz

    Nie mam żadnego plusa na ekranie. Ani na dole ani na górze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *