Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Instagram to platforma oparta w dużej mierze na tworzeniu własnych treści, natomiast ma ona także narzędzia pozwalające na dzieleniem się contentem stworzonym przez innych i komentowanie go. Nie każdy nawet wie, że takie opcje istnieją, a zdecydowanie warto ich używać. Spodobała Wam się relacja innej osoby i chcecie ją pokazać swoim obserwatorom? Sprawdźcie, jak udostępnić czyjąś relację na Insta!

Nie jest to wbrew pozorom szczególnie trudne, jeśli wiecie, co zrobić. Szczegółową instrukcję, która powinna pomóc Wam w skutecznym repostowaniu relacji innych osób, przygotowaliśmy dla Was poniżej. Zapraszamy!

Jak udostępnić czyjąś relację na Insta?

Udostępnienie czyjejś relacji na Instagramie jest najprostsze, jeśli ta osoba w relacji nas oznaczyła. W takim wypadku odpowiedź na pytanie, jak udostępnić czyjąś relację na Insta jest bardzo krótka: wystarczy wejść w chat z tą osobą, a powinna znaleźć się tam wygenerowana automatycznie informacja, że oznaczyła ona nas w Stories. Znajdzie się tam też przycisk “Dodaj do relacji”, który pozwala opublikować tę relację wraz ze swoim komentarzem.

Co jednak w sytuacji, kiedy ktoś nas nie oznaczył? Cóż, domyślnie Instagram pozwala tylko wysłać relację innemu profilowi we wiadomości (wystarczy nacisnąć na samolocik w prawym dolnym rogu ekranu i stuknąć w “Wyślij” przy pożądanym odbiorcy).

Jeśli więc chcemy udostępnić relację naszym odbiorcom, w takim wypadku najlepszą opcją będzie zrobienie screenshota (zrzutu ekranu) po włączeniu danej relacji, po czym stworzenie swojej własnej i wykorzystanie zdjęcia z galerii. Przyjęło się, że w takim wypadku na zdjęciu zazwyczaj powinno się oznaczyć autora relacji, aby wiedział on, że jego wizerunek został wykorzystany.

Udostępnianie relacji innej osoby na Instagramie – podsumowanie

Po zapoznaniu się ze zebranymi przez nas wskazówkami powinniście już nie mieć najmniejszego problemu z odpowiedzeniem na pytanie, jak udostępnić czyjąś relację na Insta. Wystarczy tak naprawdę kilka chwil, aby to zrobić, a jest to bardzo przydatna funkcja. Dzięki niej możecie skomentować to, co opublikował ktoś inny bądź podzielić się tym ze swoimi obserwatorami, jeśli uważacie, że jest to ważne. Krótko mówiąc – to ważne narzędzie dla każdego aktywnego użytkownika Instagrama.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy zaprosić Was do zapoznania się z innymi naszymi artykułami dotyczącymi tego serwisu społecznościowego. Między innymi dotychczas tłumaczyliśmy, jak pobrać zdjęcie z Instagrama. Swego czasu wyjaśnialiśmy również, jak założyć drugie konto na Instagramie. Jeśli macie jakieś propozycje lub sugestie odnośnie do kolejnych materiałów, które powinniśmy stworzyć, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *