Dość często można spotkać się z pytaniem, jak wyłączyć pocztę głosową w Orange. W tym artykule wyjaśnimy Wam najlepsze i najskuteczniejsze metody, zarówno, jeśli macie numer na kartę, abonament, jak i mix.

Poczta głosowa Orange to dla wielu osób użyteczna funkcja, ale nie każdy lubi z niej korzystać. Na szczęście nie jest ona obowiązkowa i można się jej pozbyć, jeśli ma się taką ochotę. Wszystko krok po kroku omówimy poniżej. Zapraszamy!

Jak wyłączyć pocztę głosową w Orange?

Sposobów na to, jak wyłączyć pocztę głosową w Orange jest kilka. Oto najlepsze i najskuteczniejsze z nich, które powinny być dla Was użyteczne niezależnie od tego, jaką konkretnie macie umowę z tą siecią.

Poczta głosowa Orange – wyłączanie poprzez SMS lub infolinię

Jeśli chcesz wyłączyć pocztę głosową w Orange, wystarczy, że wyślesz z telefonu, na którym chcesz takiej funkcji się pozbyć SMS o treści REZ na numer 501. Zostanie za to pobrana taka opłata, jakby był to zwykły SMS na normalny numer komórkowy.

Warto przy okazji wspomnieć, że, aby włączyć taką funkcję z powrotem, wystarczy później wysłać z tego smartfona SMS o treści START również na numer 501 i poczta głosowa powinna zostać z powrotem uruchomiona.

Ewentualnie można zadzwonić na infolinię pod numer *100 i za jej pomocą zdezaktywować pocztę. Za skorzystanie z infolinii zostanie pobrana opłata zgodna z cennikiem obowiązującym dla posiadanej oferty.

Wyłączanie poczty głosowej Orange poprzez portal internetowy

Pocztę głosową Orange można wyłączyć nawet, jeśli w danej chwili nie mamy dostępu do danego urządzenia. Jest to możliwe dzięki panelowi klienta, dostępnemu na stronie internetowej tego operatora komórkowego. Wszystko, co trzeba zrobić, to podążać za następującymi krokami:

  1. Wejdź na stronę Orange i zaloguj się na swoje konto klienta.
  2. Otwórz zakładkę “Umowy i urządzenia”, a później wejdź w “Zarządzaj usługami i pakietami”.
  3. Przejdź do zakładki “Ustawienia” i odnajdź usługę “Poczta Głosowa”.
  4. Jeśli posiada ona “Status: Włączona”, kliknij na przycisk “Zarządzaj” i wyłącz ją.

Jeśli w ramach jednego konta masz kilka numerów, pamiętaj, aby wybrać ten, na którym chcesz wyłączyć pocztę głosową.

Poczta głosowa Orange – podsumowanie

Mamy nadzieję, że nasze porady w zakresie tego, jak wyłączyć pocztę głosową w Orange okażą się dla Was użyteczne. Na szczęście nie jest to trudne i cały proces nie powinien zająć więcej niż kilka minut. Można to zrobić na kilka sposobów, więc każdy powinien być w stanie znaleźć takie rozwiązanie, które będzie dla niego najlepsze.

Jeśli przydał Wam się ten artykuł, być może pożyteczny okaże się również ten, w którym omawialiśmy, czym jest Dual Sim Standby. Poruszaliśmy także bardzo popularny temat związany z telefonią komórkową, a mianowicie tłumaczyliśmy, jak przenieść numer do innej sieci. Gdybyście mieli jakieś pomysły na kolejne kwestie, którymi powinniśmy się Waszym zdaniem zająć, koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

jak włączyć mms w iphone Jak włączyć MMS w iPhone?
Jeszcze nie tak dawno MMSy były jedyną możliwością na podzielenie się z rozmówcą multimediami. Jednak dziś, kiedy mamy dostęp do wielu innych funkcjonalności z racji
wi-fi calling Wi-Fi Calling i voLTE na iOS oraz Android – co warto wiedzieć?
Połączenia głosowe są dostępne standardowo przez sieć telefoniczną. Mimo wszystko nie jest to jedyne rozwiązanie. Warto wiedzieć, że voWiFi oraz voLTE to naprawdę ciekawe technologie,
pkp intercity Pasażerowie będą zadowoleni – skończą się problemy z zasięgiem w pociągach!
Jeśli często podróżujesz polskimi pociągami, to pewnie nieraz narzekałeś na problemy z zasięgiem w tym środku transportu. Ten zwyczajnie często zanikał, a to spory problem,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *