Są takie osoby, które używają tego samego adresu e-mail przez kilkanaście lat, ale nie wszyscy działają w ten sposób. Jest wielu użytkowników Internetu, którzy w pewnym momencie decydują się na zmianę skrzynki, choćby ze względu na uciążliwe reklamy czy brak ważnych funkcji. W takich sytuacjach trzeba zaktualizować swój adres w różnych usługach – stąd też między innymi pytanie, jak zmienić email na Origin.

Na każdej platformie może to wyglądać nieco inaczej – na Originie jest to akurat niezbyt skomplikowane. Cały ten proces wyjaśnimy poniżej krok po kroku, tak, aby nie sprawił on nikomu problemu. Zapraszamy!

Jak zmienić email na Origin? Poradnik krok po kroku

Zmiana maila na Origin to dość prosty proces, o ile wie się, gdzie szukać odpowiedniej opcji. Warto zrobić to jak najszybciej po przejściu na inną skrzynkę, ponieważ, jeśli zdecydujemy się odłożyć to na później, jest spora szansa, że po prostu o tym zapomnimy.

A konto zabezpieczone nieaktualnym, starym e-mailem to łakomy kąsek dla wszelkiego rodzaju złodziei i oszustów. W takim razie, jak zmienić email na Origin? Cały proces można skondensować do następujących kroków:

  1. Otwórz stronę zarządzania kontem EA i zaloguj się.
  2. Naciśnij na przycisk “Edytuj” obok “Adres e-mail”.
  3. Kliknij na “Wyślij kod bezpieczeństwa”.
  4. Otwórz skrzynkę pocztową aktualnie powiązaną z kontem i skopiuj kod z wiadomości otrzymanej od EA, po czym wklej go do wyznaczonego pola.
  5. Wprowadź nowy adres e-mail i potwierdź swoją decyzję.

To wszystko – adres e-mail zostanie zmieniony na nowy. Jak widać, wystarczy maksymalnie kilka minut, aby osiągnąć taki rezultat, więc lepiej nie odkładać tego na później, tylko zrobić to od razu.

Zmiana maila Origin – podsumowanie

Mamy nadzieję, że przydał Wam się nasz poradnik dotyczący tego, jak zmienić email na Origin. Jak już wspomniano, warto zadbać o to, aby e-mail na kontach był zawsze aktualny. Zwłaszcza, jeśli chodzi o konta, które mają jakąś wartość. Do konta na Originie mogą być przypisane gry o wartości setek lub nawet tysięcy złotych, więc należy szczególnie zwracać uwagę na jego bezpieczeństwo.

Jako ciekawostkę możemy dodać, że nie jest to pierwszy raz, kiedy piszemy o tej platformie. Zdarzyło nam się także przygotować artykuł na temat tego, jak usunąć konto Origin. Poruszaliśmy też tematy związane z inną ważną platformą gamingową, a mianowicie Steamem – m.in. wyjaśnialiśmy, jak zmienić email na Steam. Dajcie znać, jeśli macie jakieś pomysły na kolejne materiały, które Waszym zdaniem powinniśmy przygotować!

WARTO PRZECZYTAĆ:

Unibot spada, a Bitbot staje się kolejnym wielkim krypto w 2024 roku
Unibot, pionier na rynku botów do handlu na Telegramie, ostatnio osłabł. Po napotkaniu wielu problemów niemal powrócił on do swojej pierwotnej ceny ofertowej. Chociaż sytuacja
Jaki powinien być laptop do częstych podróży służbowych?
Parametry sprzętu decydują o wydajności pracy w każdej firmie. Nie inaczej jest w przypadku laptopa, dzięki któremu można efektywnie wykorzystać godziny spędzone w służbowej podróży.
Jak efektywnie połączyć content marketing i SEO dla sukcesu sklepu internetowego?
Content marketing i SEO są kluczowymi elementami strategii marketingowej każdego sklepu internetowego. Łączenie tych dwóch obszarów pozwala budować wartościowy content, który nie tylko trafia do
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *