Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Wybór fotela gamingowego może być obecnie dość trudny – przede wszystkim, ponieważ modeli na rynku jest bardzo dużo. Propozycje dla graczy różnią się od biurowych krzeseł. Mają one zupełnie inną budowę oraz oferują charakterystyczny design, który można porównać do siedziska w sportowym samochodzie. Fotel gamingowy do 400 zł jest idealnym rozwiązaniem, by uzupełnić stanowisko gracza. Sprawdź, jaki model wybrać najlepiej w 2022 roku!

Co jest ważne przy zakupie fotela gamingowego do 400 zł?

Dobry fotel gamingowy wyróżnia się pod kilkoma względami. Należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych aspektów, by mebel rzeczywiście gwarantował komfort. Gracze często spędzają naprawdę długie godziny przed ekranem. Warto więc wybrać dobrej jakości fotel gamingowy do 400 zł, ponieważ wpłynie to na wygodę oraz zdrowie kręgosłupa. Co jest ważne przy zakupie?

  • Kształt oraz wymiary siedziska i oparcia – to bardzo ważna kwestia, jeśli chodzi o komfort. Bardzo popularne wśród graczy są modele kubełkowe. Fotel gamingowy do 500 zł może oferować taką konstrukcję tak jak tańsze propozycje. Mimo wszystko należy zwrócić uwagę na kształt każdego elementu i dobrać odpowiednie krzesło tak, by nawet długie godziny przy ekranie nie sprawiały problemu.
  • Wykorzystane materiały – warto zwrócić uwagę na to, z czego zbudowano siedzisko oraz oparcie czy też podłokietniki. Bardzo popularna jest ekoskóra, jednak producenci dodają również siateczkowy, oddychający materiał w niektórych modelach.
  • Jakość poduszek oraz możliwości ich regulacji – nawet fotel gamingowy do 300 zł będzie najczęściej wyposażony w 2 poduszki, czyli lędźwiową oraz zagłówek. Pozwalają one dostosować pozycję gracza ergonomicznie. Dzięki temu krzesło jest po prostu wygodniejsze.
  • Opcja regulacji podłokietników, nachylenia oraz wysokości – fotel gamingowy do 400 zł powinien oferować opcję regulacji w każdej płaszczyźnie. Można w ten sposób idealnie dopasować go do siebie.
  • Kółka – należy zwrócić uwagę na to, czy producent wykonał je w technologii, która nie rysuje podłogi. W innym przypadku trzeba dokupić matę pod fotel.
  • Design – gamingowe siedzenia są dość charakterystyczne. Producenci ciągle udostępniają coraz ciekawsze rozwiązania. Dostępny jest nawet fotel gamingowy LED, gdzie podświetlenie naprawdę wygląda genialnie. Wybór zależy od osobistych preferencji.

Dobry fotel gamingowy do 400 zł musi być wygodny, powinien umożliwiać regulację i być wykonany z solidnych materiałów, by zapewnić długą żywotność. Sprawdź, jaki model wybrać w 2022 roku.

Najlepsze fotele gamingowe do 400 zł w 2022 roku – Top 3 na rynku!

Na rynku można znaleźć wiele ciekawych propozycji. Ranking foteli dla gracza zawiera najlepsze modele do 400 zł w 2022 roku. Zebraliśmy tylko kilka ciekawych propozycji, które są naprawdę godne uwagi. Mimo wszystko wiele zależy tutaj od osobistych preferencji.

1. Fury Avenger M+

Fury Avenger M+

Najlepszy fotel gamingowy, jaki można kupić za około 400 zł. Charakteryzuje go świetny design oraz ergonomiczna, wygodna konstrukcja. Wykorzystano tu również najlepsze materiały. Fotel gamingowy materiałowy jest idealny na cieplejsze dni – oddychająca tkanina będzie znacznie lepsza, niż skóra, kiedy temperatura sięga najwyższych wartości. Producent udostępnił tu regulację w każdej płaszczyźnie. Dodatkowo wykorzystano gumowe koła, które nie rysują podłogi. Fotel ma obszyte podłokietniki oraz świetnej jakości poduszki pod lędźwie i zagłówki. Wygodne, bardzo dobre krzesło gamingowe, które mocno wyprzedza konkurencję w tej półce cenowej.

2. Huzaro Force 2.5

Huzaro Force 2.5

Ten model jest dostępny w dwóch wersjach – z materiałem siateczkowym oraz ekoskórą. Wybór zależy przede wszystkim od osobistych preferencji. Wykorzystano tu naprawdę dobre materiały, które oddychają. Dodatkowo producent zadbał o antypoślizgowe podłokietniki. Fotel posiada także koła, które nie rysują podłogi. Design przypomina tutaj siedzenia ze sportowych samochodów. Ten fotel posiada mechanizm SoftFlex – można się wygodnie bujać do przodu i w tył. Regulacja w wielu płaszczyznach jest wygodna, a wszystkie mechanizmy wykonano naprawdę solidnie.

3. Trust GXT 705 Ryon

Trust GXT 705 Ryon

Fotel gamingowy, który jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, co pozostaje sporą zaletą. Ten model wykonano z bardzo dobrej jakości ekoskóry. Fotel gamingowy do 400 zł, który wygląda na znacznie droższą propozycję. Można go dowolnie regulować oraz odchylać. Wyróżniają się tutaj świetnie wykonane podłokietniki oraz system podnoszenia. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na żywotność fotela. Bez problemu wystarczy on nawet na lata. Mimo wszystko w tym przypadku warto rozważyć zakup dodatkowej maty. Kółka mogą robić rysy na podłodze.

4. Huzaro Ranger 1.0 Mesh

Huzaro Ranger 1.0 Mesh

Fotel gamingowy do 400 zł stworzony dla najmłodszych graczy. Jest on naprawdę dobrze wykonany i charakteryzuje się ergonomicznym kształtem. Wykorzystano tu miękki materiał, który oddycha w gorące dni. Świetną wentylację połączono z niezwykłą wytrzymałością. Fotel jest odporny na zabrudzenia czy też uszkodzenia – wykonanie naprawdę zasługuje, by je wyróżnić. Wymiary tego modelu zostały dostosowane dla najmłodszych. To jedyna taka propozycja w zestawieniu.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *