Jeśli jest coś, czego gracze nie lubią, to jest to czekanie. Nikt nie lubi czekać, aż wczyta się kolejny level, na ściągnięcie nowej gry, a co dopiero na premierę wyczekiwanego tytułu. Nintendo o tym wie, więc stara się chociaż nie przedłużać czasu oczekiwania na zapowiedź. W ten sposób kolejne Nintendo Direct obejrzymy już dziś!

Kiedy i gdzie obejrzeć Nintendo Direct?

Jeżeli interesują was nowe zapowiedzi od Nintendo, zarezerwujcie sobie 40 minut już dziś (18.06.2024 r) o godzinie 16 naszego czasu! Stream odbędzie się na kanale Nintendo UK na YouTube, który możecie znaleźć poniżej.

Jeżeli będziecie w tym czasie zajęci to nic straconego. Jutro redakcja TechPolska wróci z podsumowaniem. Zbierzemy w jeden artykuł wszystkie zapowiedzi i nie ominiemy niczego.

Co zostanie zapowiedziane na czerwcowym Nintendo Direct?

Tego oczywiście nie wiemy. Nintendo ograniczyło się do bardzo zdawkowej informacji o tym, że zobaczymy gry zaplanowane na drugą połowę aktualnego roku. Czego możemy się spodziewać? Znając Nintendo i ich franczyzy można śmiało typować:

  • Nowa gra z serii Pokemon, aczkolwiek raczej nie z “głównej” serii.
  • Kolejny remaster którejś starszej części The Legend of Zelda.
  • Remaster jednej z wielu starszych i mniej znanych gier? W końcu polityka Nintendo zakłada w ostatnich czasach wydawanie wielu starszych gier, wystarczy wspomnieć Paper Mario.

A wy, jak myślicie, co to będzie? Dajcie znać w komentarzach, możecie również podyskutować o tym z innymi fanami pod oficjalną zapowiedzią:

Dla odmiany wiemy, czego nie zobaczymy, niestety może to być informacja, która wielu graczom sprawi spory zawód. Nie pojawią się żadne nowe informacje dotyczące kolejnej generacji konsoli Nintendo. Wygląda na to, że jesteśmy coraz bliżej potwierdzenia, że Nintendo Switch 2 pojawi się dopiero w 2025 roku. Japońska firma już właściwie potwierdziła, że nowa konsola pojawi się bardzo niedługo, jednak wciąż każe czekać na jakiekolwiek konkrety.

WARTO PRZECZYTAĆ:

world of warcraft w chinach WoW w Chinach płaci gotówką za raportowanie cheaterów!
Z cyklu: “nagłówki nie do ogarnięcia”. Netease (firma, która jest wydawcą WoW-a na rynek Chiński) zapowiedziała specjalny event na lipiec, w którym nagrodą za raportowanie
Elon Musk zablokuje iPhone'y Czy Unia Europejska pracuje nad cenzurą X?
Czy Unia Europejska pracuje nad cenzurą X? Platforma X (były Twitter) od czasu przejęcia przez milionera Elona Muska jest prawdziwą solą w oku ludzi, którym
Co zrobić ze starym laptopem? Co zrobić ze starym laptopem? Podpowiadamy!
Przychodzi taki okres w życiu każdego, że w końcu decydujemy się na nowy sprzęt. Komputery nie są wieczne i często, nawet jeśli działają, to przestają
Udostępnij

Na co dzień zajmuję się organizacją konkursu łazików marsjańskich, żeby wieczorami móc oddać się graniu. Lubię klimaty post-apo, jeździć na woodstock i preferuję PvE od PvP. Posiadam komplet smoczych kul. Odwiedź mnie na Twitchu: https://www.twitch.tv/grokoko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *