Niebawem odbędzie się debiut gry Lords of the Fallen. W związku z tym autorzy udostępnili garść ciekawych informacji dotyczących tej produkcji.

Będzie można zmierzyć się aż z 30 bossami

Kilka dni temu na profilu Lords of the Fallen na portalu X (wcześniej Twitter) pojawiła się infografika, która dostarcza nam wielu informacji takich jak m.in. to, że w sequelu Lords of the Fallen będzie aż 30 bossów, co jest naprawdę dobrym wynikiem.

Czego jeszcze się dowiadujemy? Tytuł ten był produkowany przez cztery lata, a za jego rozwój odpowiadało ponad 400 deweloperów, w tym 90 pracowników Hexworks i CI Games.

Otrzymaliśmy również informację, że dostępnych będzie nawet 13 klas postaci, a gracze będą mieli do dyspozycji 194 broni i tarcz oraz uzyskają dostęp do 76 czarów. Co poza tym? Będzie 339 elementów pancerza. Należy wspomnieć również o tym, że gra ma do zaoferowania 3 zakończenia. 

Premiera gry już za moment

Na kiedy zapowiedziano premierę? Ma się ona odbyć 13 października 2023, czyli już jutro. Przypomnijmy, że gra zadebiutuje na PC i konsolach: PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Czekacie na premierę? Dajcie znać!

Źródło obrazka wyróżniającego: Hexworks / CI Games

WARTO PRZECZYTAĆ:

TOP 5 najlepszych wirtualnych kart płatniczych do opłacania Twitch TOP 5 najlepszych wirtualnych kart płatniczych do opłacania Twitch: wybór graczy i streamerów
Twitch to nie tylko platforma do streamingu gier, to prawdziwa społeczność, gdzie gracze, streamerzy i ich fani mogą wchodzić w interakcje w czasie rzeczywistym. W
YouTube Czy YouTube zablokuje VPN?
Wirtualne wycieczki do innych krajów za pomocą VPN to standard. W taki sposób można ominąć regionalne blokady treści, obejrzeć filmy dostępne tylko w innych krajach,
blokada pornhuba Blokada Pornhuba w Stanach Zjednoczonych!
Dziś czeka na nas news z gatunku tych nie do ogarnięcia. Najbardziej wolnościowe państwo świata (wg każdego filmu rodem z hollywood) postanowiło kolejny raz wspomóc
Udostępnij

Doświadczona copywriterka tworząca teksty o różnej tematyce. Na bieżąco obserwuję nowości w świecie technologii i dzielę się nimi z innymi ludźmi. Po godzinach miłośniczka Netflixa, podróży, pieczenia ciast i herbaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *