EA Sports to popularna w branży gier firma, która każdego roku wypuszcza kolejną odsłonę serii Fifa. Mogłoby się wydawać, że prędzej czy później gracze znudzą się tym tytułem, jednak jak do tej pory nic takiego nie miało miejsca i z każdym rokiem wszyscy czekają na informacje poświęcone nowemu sezonowi innowacji. Ponieważ już niedługo pojawi się kolejna edycja standardowa zatytułowana Fifa 2022, warto zapoznać się z poniższymi informacjami. Dzięki temu dowiesz się, na jakie zastosowanie technologii postawili twórczy oraz poznasz różne ciekawostki. To przybliża grę i ułatwi podjęcie decyzji o zakupie.

  1. Co wiadomo o FIFA 22?
  2. Zalety serii Fifa od EA Sports
  3. Odsłona gry na Xbox Series X
  4. Co zyskuje na wypożyczeniu Ambasador FUT?

Bez względu na to, czy planujesz oddać się grze na konsolach (Xbox lub PlayStation), czy na komputerze, będziesz mógł poprowadzić zawodników, którzy zostali opracowani na podstawie prawdziwych piłkarzy. Można więc kierować takimi klubami jak Juventus, co podnosi wartość produktu i sprawia, że wierni kibice mogą zagrać w trybie kariery swoimi ulubionymi drużynami i zawodnikami. Istotne jest jednak to, jakim fundamentalnym ulepszeniom twórcy gry poświęcili czas od premiery poprzedniej odsłony.

Co wiadomo o FIFA 22?

EA chce zapewnić w trybie dla jednego gracza wierne odwzorowanie prawdziwego świata sportu. Pomogą w tym obiecujące transfery, możliwość prowadzenia gier na prawdziwych boiskach oraz wprowadzenie różnych innowacji i ulepszeń. Abonenci EA będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji. W nowej odsłonie FIFA pojawi się liga indyjska, a ograniczenia znane z poprzedniej odsłony, na które skarżyli się użytkownicy, nie powinny więcej psuć zabawy. Grę można będzie uruchomić oczywiście na Xbox, PlayStation oraz komputerach. To jednak nie wszystko, bo tytuł zostanie przygotowany również z myślą o użytkownikach innych konsol. Dzięki temu piłkarskie zespoły będzie można prowadzić również na popularnych konsolach poprzedniej generacji (One, PS4) i przenośnej konsoli Switch. Przed premierą nie ujawniono jeszcze wszystkich najważniejszych informacji. Wiadomo natomiast między innymi to, że grać będzie można zacząć już 1 października 2021.

Zalety serii Fifa od EA Sports

Najważniejsze dla osób, które nie mogą się doczekać premiery, jest to, że Fifa dostępna jest już w przedsprzedaży. Można więc złożyć zamówienie w sklepie internetowym i zyskać pewność, że FIFA 22 zostanie dostarczona w najszybszym możliwym terminie. Nowa odsłona to między innymi lepsza jakość ruchów piłkarzy. Aktualizacja obejmie również nazwiska sportowców, składy oraz wiele parametrów. Dzięki temu każdy zawodnik będzie nie tylko wyglądał i poruszał się inaczej, ale też będzie miał własne statystyki. To właśnie tego typu aktualizacje sprawiają, że gra nigdy tak naprawdę się nie nudzi. Autorska technologia hypermotion przeniesie jakość wideo na jeszcze wyższy poziom i pozwoli graczom obserwować rozgrywki, które wyglądają prawie jak prawdziwe mecze. Każdy gracz może wybrać inny team i poprowadzić go do zwycięstwa. W grze są takie drużyny jak United, Roma oraz inne z najlepszej ligi. Nie trzeba też się obawiać, że szybka premiera spowoduje jakieś błędy, bo twórcy pomimo tego, że zagwarantują wcześniejszy dostęp, będą na bieżąco dbali o to, aby zagwarantować najlepszą rozgrywkę i bezproblemowy gameplay. Tym samym warunki zabawy będą w razie potrzeby modyfikowane wraz z kolejnymi aktualizacjami od EA. Jeżeli chodzi o football, to nie da się zaprzeczyć, że gra od lat uważana jest za najlepszy tytuł i tak naprawdę nie potrzebuje reklamy. Warto również wspomnieć, że w wersji 2022 odświeżono tryb Volta. Poprawkami objęto tryb dla wielu graczy, czego przykładem jest tryb ultimate oraz FUT.

Odsłona gry na Xbox Series X

Jeżeli chcesz sprawdzić, czy miejscowy talent w piłce nożnej będzie pasował do twojej drużyny, zawsze będziesz mógł wypożyczyć zawodnika. Niezależnie od tego, czy chcesz grać na PlayStation, czy na konsoli firmy Microsoft, z pewnością będziesz zadowolony. Twórcy co jakiś czas udostępniają nowe informacje, co przybliża grę i daje graczom możliwość zapoznania się z nowymi aktualizacjami (points, piłkarz, the sidebar). Warto więc śledzić aktualności na temat gry fifa, bo niezależnie od tego, jak tytuł poradzi sobie na Steamie, premiera na konsole z pewnością będzie wielkim wydarzeniem. W przedsprzedaży już teraz sprzedało się wiele kopii i to pomimo tego, że na razie nie jest dostępna wersja testowa. Nie warto więc czekać na ostatnią chwilę, tylko skorzystać z przedsprzedaży i już teraz kupić egzemplarz na PS5 lub inną platformę. Robiąc to przed premierą, można dodatkowo skorzystać z ciekawych promocji. Wbrew pozorom, zamiast cyfrowej wersji lepiej postawić na fizyczny nośnik gry Fifa 22, bo nie tylko będzie można go uruchomić na konsolach nowej generacji, ale w razie potrzeby pożyczyć znajomym lub nawet odsprzedać. Fifa 21 wciąż cieszy się dużą popularnością, ale gdy nadejdzie premiera fifa 22, na pewno wiele się zmieni w tej kwestii.

Co zyskuje na wypożyczeniu Ambasador FUT?

Użytkownicy EA Play, którzy nie mogą się doczekać, aby rozpocząć zabawę w trybie kariery, zastanawiają się często nad tym, czy dzięki fundamentalnym ulepszeniom edycja standardowa lub edycja ultimate nie stracą nic ze swojej magii. Nie trzeba się o to obawiać, bo pod tym względem FIFA na pewno niczego nie zepsuje. Zamiast tego użytkownicy xbox series x s uzyskają jeszcze lepszą grafikę.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *