Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Tenis jest niesamowicie fascynującą grą, a dokonanie zakładów w tenisie jest jeszcze bardziej zachwycające.

Jakiego bukmachera wybrać i jakie rodzaje zakładów w tenisie istnieją? Czytaj dalej i się dowiedz!

Jakiego Bukmachera Wybrać?

Z pewnością możemy stwierdzić, że Parimatch jest wiarygodnym bukmacherem, który, oprócz innych popularnych sportów, specjalizuje się także w tenisie.

Teraz przyjrzymy się rodzajom zakładów tenisowych.

Czym są Zakłady Dwudrogowe?

Co oznacza 2 way w obstawianiu?

Odpowiedź na to pytanie interesuje wielu wielbicieli zakładów sportowych, a wcale nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Rynek zakładów dwukierunkowych to po prostu taki, w którym są tylko 2 możliwe wyniki.

Różni się to na przykład od typowego meczu piłki nożnej, w którym możliwe są trzy możliwe wyniki (zakłady trzydrogowe).

Obstawianie z Handicap

Zakłady z handicapem to proces, w którym bukmacher zamienia wydarzenie sportowe o zróżnicowanych kursach w turniej o równe pieniądze, dając wirtualną przewagę lub niekorzyść niektórym konkurentom w celu wyrównania pola.

W sportach opartych na punktach, konkurs równych pieniędzy jest zwykle tworzony przez dodanie punktów do strony uznanej za słabszą.

Na przykład, gdyby Leeds United było faworytem do pokonania Manchesteru United, bukmacher mógłby dać Manchesterowi United przewagę handicapu 2-0.

Jeśli następnie postawisz zakład z handicapem na wygraną Leeds, ale wygra ona mecz tylko 1-0, przegrasz swój zakład ze względu na zastosowany handicap. W efekcie, w oczach bukmachera, Leeds przegrało 2-1.

Zawsze pamiętaj, że w zakładach z handicapem handicap dotyczy tylko selekcji, na którą obstawiasz.

Zakłady Under/Over

Klasyczny zakład sportowy polega na tym, która drużyna wygra, ale jest mnóstwo innych ekscytujących wyników, na które można postawić.

Jednym z najlepszych jest obstawianie liczby punktów, które Twoim zdaniem zostaną zdobyte w grze. Ten rodzaj zakładów nazywa się zakładami powyżej/poniżej (under/over) lub zakładami na sumy.

Wszystko zaczyna się, gdy bukmacher ustawi linię przed meczem, aby przewidzieć, ile łącznie punktów, jego zdaniem, zdobędą obie drużyny.

Jako obstawiający możesz wybrać, czy uważasz, że ostateczna łączna liczba punktów zdobytych przez obie drużyny będzie większa (powyżej), czy mniejsza (poniżej) niż przewidywana linia kasyna.

Zakłady Tenis Online

Tenis jest jednym z najlepszych sportów do obstawiania ze względu na szeroki zasięg bukmacherów i dużą liczbę turniejów dostępnych przez cały rok.

Możesz znaleźć dobre okazje do zarabiania pieniędzy prawie codziennie. Aby jak najlepiej je wykorzystać, powinieneś korzystać z najlepszych witryn do obstawiania tenisa online. Jak już mówiliśmy na początku tego artykułu, nasza rekomendacja to bukmacher Parimatch.

Czy Mogę Obstawiać Tenis za darmo?

Tak! Żeby obstawiać tenis za darmo, musisz śledzić bonusów i promocji oferowanych przez różnych bukmacherów.

Popularne bukmacherzy często oferują nowym graczom (a także stałym) bonusy w postaci możliwości dokonania zakładu za darmo.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *