Fortnite lubi współpracować ze znanymi markami i osobami – na liście dotychczasowych współprac gry znajdują się m.in. liczne filmy Marvela i DC, Ninja, Terminator oraz The Walking Dead. Już niedługo dołączy do tego grona Neymar Jr – piłkarz, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Neymar pojawi się w Fortnite już jutro

Według informacji opublikowanych przez Epic Games, Neymar Jr trafi do Fortnite już 27 kwietnia 2021 roku, a więc jutro. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun tego wydarzenia:

Deweloperzy przygotowali dla graczy ogrom atrakcji, w których będą oni mieli możliwość między innymi wziąć udział w specjalnym turnieju. Do wygrania są specjalne buty piłkarskie – trafią one do najlepszych graczy z każdego regionu. Żeby stanąć do boju w ramach Neymar Jr Cup, niezbędny jest minimum 30 poziom i włączone uwierzytelnienie dwuskładnikowe na koncie.

Nie da się już dłużej zatrzymać Neymara Jr! W tym tygodniu, od 27 kwietnia mierz się z jego zadaniami z karnetu bojowego, by odblokować strój i inne przedmioty z jego niesamowicie dynamicznego zestawu. Kończąc zadania Neymara Jr i zadania epickie, odblokujesz i wyzwolisz jego formy pierwotne.

Odwiedź również tryb kreatywny, gdzie znajdziesz zainspirowane przybyciem Neymara Jr, stworzone przez graczy centrum powitalne i wyspę oraz rywalizuj w turnieju Neymar Jr Cup, by zdobyć szansę wygrania wyjątkowych butów piłkarskich stworzonych według projektu zespołu Neymara Jr z PUMY!

Arena szaleństw – nowy tryb

Arena szaleństw jest specjalnym trybem zaprojektowanym przez fanów o nickach Madmoods i Immature. W jego ramach walczyć będą dwie grupy po 8 graczy. Będą mieli oni do dyspozycji nieskończone odrodzenia, a także wzmocnienia.

Gra toczy się, aż któraś z drużyn zdobędzie 200 likwidacji. Arena szaleństw zostanie wyróżniona jako tryb gry od godz. 15:00 27 kwietnia do 15:00 30 kwietnia, więc nie spóźnijcie się, jeśli chcecie w nią zagrać.

Wypełniaj zadania i zdobywaj nagrody

Wykonując zadania na wyspie, możesz odblokować m.in.  emotkę-zabawkę Piłka do nogi i sztandar Neymara Jr, a także inspirowany Neymarem Jr ekran wczytywania Matador. Gracze, którzy ukończą 5 zadań ponadto otrzymają strój Neymara Jr.

Aby zdobyć plecak Puchar Joia będzie trzeba wykopać z powietrza piłkę (jako Neymar Jr) na 500 metrów, zaś strzelenie gola piłką odblokowuje kilof Atak Jaguara. Zlikwidowanie 3 przeciwników jako Neymar Jr z kolei odblokuje emotkę Cii.

Zadania te będą dostępne w ramach karnetu bojowego Sezonu 6 Rozdziału 2, a ich wykonywanie będzie można rozpocząć już 27 kwietnia, po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji.

Podoba Wam się ta nowa kolaboracja Fortnite? Planujecie zagrać, aby zdobyć wszystkie gadżety związane z Neymarem? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *