Premiera Nothing Phone 2 coraz bliżej, więc regularnie pojawiają się nowe informacje na temat tego wyczekiwanego smartfona. Zarówno ze źródeł oficjalnych, jak i nieoficjalnych. Już wiedzieliśmy, że “dwójka” najprawdopodobniej będzie droższa od pierwowzoru, ale dopiero najnowsze wycieki pokazały, jak bardzo.

Znowu mają być 2 warianty, jednak znacznie droższe od Nothing Phone 1

Informacje opublikował francuski Dealabs Magazine i podane przez niego ceny odnoszą się właśnie do rynku francuskiego. Jeśli wierzyć przeciekowi, Nothing Phone 2 ma być dostępny w dwóch wariantach — z 256 i 512 GB pamięci wewnętrznej. Za pierwszy będzie trzeba zapłacić 729 euro (~3235 złotych), a za drugi 849 euro (~3768 złotych). Potencjalnie poszczególne warianty mogą różnić się także RAM-em, jak w przypadku pierwszego smartfona Nothing.

Dla porównania, Nothing Phone 1 na premierę kosztował w wersji z 8 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej 469,99 euro, a w wariancie z 12 GB RAM-u i 256 GB 549,99 euro. To oznacza, że (jeśli przeciek się potwierdzi) najnowszy model będzie o ponad 50% droższy od poprzedniego. Dealabs Magazine twierdzi, że będzie dostępny w podobnym do “jedynki” czarnym i białym schemacie kolorystycznym.

Co na to wszystko Nothing? Założyciel firmy, Carl Pei, napisał na Twitterze “kto dokonał tego wycieku?”. Można to interpretować jako potwierdzenie nowych informacji, ale niewykluczone, że Pei trolluje i próbuje jeszcze bardziej podgrzać atmosferę wokół nowego produktu, a realna cena będzie inna.

Nothing Phone 2 ma być smartfonem premium

Procesor Snapdragon 8+ Gen 1, 4700 mAh pojemności baterii, ulepszony względem pierwowzoru system Nothing OS 2.0, a potencjalnie także lepsze podświetlenie z tyłu i unikalny, przezroczysty kabel — tak prezentuje się w skrócie nowy Nothing Phone.

Kiedy Carl Pei opisał go jako “bardziej premium” od “jedynki”, a w szczególności, gdy okazało się, że będzie w nim mocny Snapdragon, można się już było spodziewać podwyżki ceny. Jeśli dodamy do tego inflację i ogólną tendencję rynku elektroniki, tym bardziej wysoka cena Nothing Phone 2 nikogo zapewne nie zszokuje.

Oficjalna premiera Nothing Phone 2 jest zaplanowana na lipiec 2023, a więc zostało już naprawdę niewiele czasu, zanim dowiemy się, czy przecieki pokrywają się z rzeczywistością. Czekacie na kolejnego smartfona od Carla Pei? Dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

nothing phone 2 Nothing Phone 2 zadebiutuje już w lipcu
Debiut Nothing Phone 2 zbliża się wielkimi krokami, więc Carl Pei nie przegapia żadnej okazji, żeby podgrzewać atmosferę. Tym razem, przy okazji wywiadu dla Forbesa,
nothing phone 2 Nothing Phone 2 jeszcze w tym roku!
To już pewne – Nothing Phone 2 ma zadebiutować jeszcze w 2023 roku. Dokładnej dany nie znamy, ale można spekulować, że raczej mowa o drugim
nothing phone Pierwszy Nothing Phone zostanie wreszcie zaprezentowany w lipcu
Nothing, czyli w wolnym tłumaczeniu… Nic, to firma, o której dużo się mówi w ostatnim czasie. Jest to o tyle interesujące, że nie wypuściła na
Udostępnij

Administrator

Redaktor naczelna TechPolska od 2019 roku. W przerwach między nabijaniem kolejnych setek godzin w Genshin Impact recenzuje każdy kawałek elektroniki, który wpadnie jej w ręce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *