Co prawda do premiery każdego poniższego tytułu zostało jeszcze trochę czasu, to przynajmniej nie musieliśmy długo czekać na same zapowiedzi. Podczas wczorajszego 40-minutowego streamu, nowe gry na Nintendo Switch zostały zapowiedziane! Sprawdźmy, co japońska firma ma do zaoferowania graczom w drugiej połowie tego roku.

Jakie gry zapowiedziało Nintendo?

Nie ma co tracić czasu, przejdźmy od razu do najważniejszej informacji dnia: jakie gry zapowiedziało Nintendo?

  • The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom – Czy to nowa Zelda? Tak i to dosłownie! Po ponad 30 latach i trudnej do zliczenia liczbie gier w końcu dostaniemy tytuł, w którym od początku do końca będziemy sterować nie Linkiem, a Zeldą! Styl graficzny bardzo przypomina przyjemny dla oka remake Link’s Awakening. Premiera już 26 września! 

  • Nintendo Switch Lite Hyrule Edition – Nie jest to oczywiście gra, ale fanom się spodoba. Razem z powyższą grą wyjdzie nowa limitowana edycja najmniejszej konsoli. Mogło się wydawać, że Nintendo już zapomniało o modelu Lite, szczególnie że zbliża się premiera następcy Nintendo Switch.
  • Metroid Prime 4: Beyond – W końcu doczekaliśmy się konkretnej zapowiedzi wielokrotnie przekładanej serii Metroid. Jest w nim jednak zaskakująco mało metroidvanii, gdyż to FPS! Sami oceńcie po trailerze, czy podoba wam się taka zmiana. Premiera dopiero w 2025 roku.

  • Mario & Luigi: Brothership – Po sukcesie remaku Super Mario RPG Nintendo postanowiło pójść za ciosem i w kolejnym RPG opowiedzieć historię dwóch braci. Trailer ma w sobie dokładnie tyle uroku, ile można się spodziewać. Niestety poczekać będziemy musieli aż do 7 listopada.

  • Super Mario Party Jamboree – Kolejna odsłona znanych i lubianych gier z serii Mario Party. Czy wasza rodzina i przyjaciele to przeżyją? Sprawdzicie 17 października.

  • Nowe gry w Nintendo Switch Online: Turok: Dinosaur Hunter, Perfect Dark (z działającym online multiplayer), The Legend of Zelda: A Link to the Past Four Swords, Metroid: Zero Mission.
  • Donkey Kong Country Returns HD – Zapowiadając wczoraj kolejne Nintendo Direct, zastanawialiśmy się, która gra otrzyma remake lub remaster następna. Dziś już wiemy, że będzie to popularny Donkey Kong, a zagramy w niego 16 stycznia 2025. To jednak nie wszystko!
  • Dragon Quest III HD-2D Remake – Już niedługo zagramy w odświeżonego RPG z grafiką na podstawie projektu niedawno zmarłego Akiry Toriyamy! Premiera 14 listopada.
  • Co jeszcze? Kolekcja znanych arcadówek z serii Marvel vs Capcom, Ace Attorney Investigations, update Nintendo Switch Sports, Fantasian (RPG dotychczas będące exclusivem Apple!) i Stray – czyli fantastyczna przygoda o wolnożyjącym kotku, która w końcu dostanie wersję na naszą konsolke. Premiera już w te wakacje.

Której gry nie możecie się doczekać? Dajcie znać w komentarzach!

WARTO PRZECZYTAĆ:

world of warcraft w chinach WoW w Chinach płaci gotówką za raportowanie cheaterów!
Z cyklu: “nagłówki nie do ogarnięcia”. Netease (firma, która jest wydawcą WoW-a na rynek Chiński) zapowiedziała specjalny event na lipiec, w którym nagrodą za raportowanie
Elon Musk zablokuje iPhone'y Czy Unia Europejska pracuje nad cenzurą X?
Czy Unia Europejska pracuje nad cenzurą X? Platforma X (były Twitter) od czasu przejęcia przez milionera Elona Muska jest prawdziwą solą w oku ludzi, którym
Co zrobić ze starym laptopem? Co zrobić ze starym laptopem? Podpowiadamy!
Przychodzi taki okres w życiu każdego, że w końcu decydujemy się na nowy sprzęt. Komputery nie są wieczne i często, nawet jeśli działają, to przestają
Udostępnij

Na co dzień zajmuję się organizacją konkursu łazików marsjańskich, żeby wieczorami móc oddać się graniu. Lubię klimaty post-apo, jeździć na woodstock i preferuję PvE od PvP. Posiadam komplet smoczych kul. Odwiedź mnie na Twitchu: https://www.twitch.tv/grokoko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *