Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

O firmie Apple zostało powiedziane już bardzo wiele. Nic w tym dziwnego — w końcu mowa o jednej z najsilniejszych marek produkujących elektronikę na świecie. Gdyby dodać do tego, że rozprowadza wyłącznie produkty z sektora premium, to śmiało można stwierdzić, że Apple jest absolutnym światowym liderem branży IT i telefonii. Dlatego każdy nowy produkt wydawany przez giganta z Cupertino to wielkie wydarzenie na całym świecie.

Kiedy na rynku pojawiają się nowe słuchawki z serii AirPods, każdy fan czystych dźwięków i posiadacz urządzeń z jabłuszkiem wstrzymuje oddech. To właśnie Apple od jakiegoś czasu wyznacza standardy i wypropagował funkcje, które zaczęły pojawiać się u innych producentów. Dlatego warto uważnie śledzić nowe premiery, żeby wiedzieć, co stanie się standardem w ciągu następnych lat. Słuchawki z roku na rok mogą coraz więcej i jeśli pojawi się opcja wygodnego sterowania dźwiękiem Internetu, to kto wie — być może nawet będzie można się zabawić w vulkanbet casino. Oto najnowsza oferta słuchawek AirPods od Apple.

AirPods — trzecia generacja

Najnowsze AirPods to klasyczne słuchawki wciskowe z powerbankiem, który odgrywa rolę etui. Twórcy zdecydowali się na klasyczny wygląd, praktycznie nie ingerując w ich elegancki wygląd. Ogromne zmiany tych słuchawek są niewidoczne dla oczu, ale natychmiast wyczuwalne dla uszu szczęśliwych posiadaczy. AirPods generują najwyższej jakości dźwięk przestrzenny, którego brzmienie doskonale imituje naturalne zachowanie odgłosów w przestrzeni. W ten sposób odbiorca czuje o wiele większą immersję z tym, czego słucha i może dosłownie zatracić się w dźwiękach natury lub poczuć się jak na prawdziwym koncercie.

Gadżet został także wyposażony w funkcję adaptacyjnej korekcji (EQ), która dostraja muzykę do kształtu twoich uszu. Dzięki temu problem nieodpowiednio wciśniętych słuchawek przestaje mieć znaczenie. Ten model po prostu wkłada się do uszu i można cieszyć się z najwyższej jakości generowanych brzmień.

Słuchawki mają wbudowany dodatkowy mikrofon, który wychwytuje dźwięki otoczenia i skutecznie je redukuje, nie pozwalając na zaburzenia muzyki, ale umożliwiając rozmowę telefoniczną bez przejmowania się wiatrem i innymi utrudniającymi połączenie odgłosami.

Urządzenie zostało wyposażone w bardzo wydajną baterię, która pozwala na słuchanie nawet przez 6 godzin bez przerwy. Po włożeniu do etui uruchamia się szybkie ładowanie, dzięki czemu już po pięciu minutach można korzystać z nich przez następną godzinę. Warto zaznaczyć, że powerbank wystarcza na około 30 godzin słuchania, więc można stwierdzić, że przy bardzo intensywnym korzystaniu ze słuchawek, ładowanie będzie konieczna raz w tygodniu lub nawet raz na dwa tygodnie. Wystarczy pamiętać o odkładaniu ich do etui.

Cena słuchawek bezpośrednio ze sklepu producenta to 949 zł i może początkowo szokować — zwłaszcza że urządzenie jest bardzo małe. Jednak dobre bezprzewodowe słuchawki wciskowe zawsze trzeba zapłacić przynajmniej kilkaset złotych, a tutaj mowa o najlepszym producencie na rynku, którego produkty są wyposażone w najnowsze technologie.

AirPods Pro

Podstawowa wersja najnowszej generacji AirPodsów została już szczegółowo opisana, dlatego w przypadku rozszerzonej wersji z dopiskiem „Pro”. Zostaną przedstawione jedynie funkcje, które zostały rozszerzone i dodane.

  • Ładowanie MagSafe — indukcyjne oraz przez złącze lightning;
  • Działanie — do 4,5 godzin na jednym ładowaniu;
  • Pojemność powebanku — do 24 godzin słuchania;
  • Prędkość ładowania — 1 godzina to 5 minut ładowania;
  • Cena 1249 zł.

Biorąc pod uwagę powyższe cechy związane z długością pracy i ładowaniem można zauważyć, że zużywają one o wiele więcej prądu, co jest związane z zastosowaniem dodatkowych funkcji, które jeszcze bardziej uprzyjemniają słuchanie muzyki.

Urządzenie zostało wyposażone w dodatkową aktywną redukcję hałasu z trybem kontaktu. Co to w ogóle oznacza? W przypadku słuchania muzyki, do uszu nie docierają żadne odgłosy z zewnątrz. Dzięki temu generowany dźwięk jest wręcz krystalicznie czysty. Co więcej, kiedy uruchomi się tryb kontaktu, słuchawki będą w inteligentny sposób dopuszczać wymagane dźwięki otoczenia. Dzięki temu podczas joggingu, pomimo głośnej muzyki, będzie wyraźnie słychać osoby trzecie lub nadjeżdżający od tyłu samochód.

AirPods Max

Wielkie słuchawki nauszne to coś dla prawdziwych koneserów czystych brzmień i osób zajmujących się muzyką amatorsko i profesjonalnie. Gabaryty pozwoliły na wykorzystanie wszystkich możliwości wyżej wymienionych gadżetów i rozszerzenie ich do maksymalnych możliwości. Dlatego, korzystając z nich, można liczyć na:

  • dźwięk przestrzenny z dynamicznym śledzeniem ruchu głowy;
  • aktywną redukcję hałasu z trybem kontaktu;
  • do 20 godzin słuchania na jednym ładowaniu.

W tym przypadku nie ma co liczyć na etui z powerbankiem. Odpowiedniej wielkości bateria znajduje się w urządzeniu. Dlatego ładowanie odbywa się bezpośrednio przez kabel do słuchawek. Co więcej, można liczyć na doskonale zaprojektowane nauszniki i opaskę, która idealnie dopasowuje się do głowy, maksymalnie redukując uczucie nacisku na głowę. Dzięki temu już po chwili można zapomnieć, że nosi się na głowie całkiem spore urządzenie.

Poduszki zostały wykonane ze specjalnej pianki akustycznej, która idealnie izoluje odgłosy z otoczenia, zapewniając, że dźwięk docierający do uszu ma fantastyczne brzmienie. Na zewnętrznej stronie nauszników umieszczone zostało pokrętło, dzięki któremu można wygodnie ustawiać głośność, przełączać utwory i odbierać połączenia.

Mając na sobie AirPods Max, można bez problemu zatracić się w każdej aktywności, wynosząc ją na nowy o wiele wyższy poziom doznań — bez względu na to, czy chodzi o oglądanie filmu, granie na konsoli czy po prostu bawienie się w kasynie Vulkanbet. To bezapelacyjnie jedne z najlepszych słuchawek na rynku, które pozostawiają całą konkurencję daleko w tyle.

Koszt urządzenia to bagatela 2799 zł, czyli wydatek, na który mogą pozwolić sobie jedynie prawdziwi pasjonaci wygodnego słuchania muzyki. Trzeba  jednak przyznać, że słuchawki AirPods Max są warte każdej złotówki.

Share:

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.