Wygodna i efektywna gra u bukmacherów internetowych wymaga prostego dostępu do wygranych środków, a także łatwych możliwości wpłaty na konto przeznaczone na zakłady. Rozwój technologii płatniczych bardzo to ułatwił, umożliwiając błyskawiczne płatności, dokonywane dosłownie w mniej niż minutę. W tym artykule przedstawimy, jakie nowe metody online wybierają typerzy zakładów bukmacherskich.

BLIK: Szybkie płatności zintegrowane z bankami

BLIK należy do najbardziej rozpowszechnionych płatności w Polsce i korzysta z niego już ponad dziesięć milionów osób. Duża popularność zyskały dzięki integracji z systemami transakcyjnymi największych banków w Polsce, takimi jak mTransfer czy Inteligo.

Problemem z płatnościami BLIK dla zakładów bukmacherskich jest jednak brak możliwości wypłaty wygranych środków. Do tego musisz użyć innej metody wpłaty, takiej jak karta czy eportmonetka. Ponadto, BLIK przewidziany jest zasadniczo do płatności o mniejszej wartości.

Przelewy24: Łatwe w obsłudze wpłaty

Niejeden bukmacher online oferuje także możliwość zapłaty za pomocą Przelewów24. W porównaniu z BLIKiem, Przelewy24 oferują znacznie większy zakres obsługiwanych banków. Łącznie kanałów płatniczych dostępnych w ramach tego systemu płatności jest ponad 200.

Doładowanie konta bukmacherskiego przez Przelewy24 polega wybraniu kanału płatniczego (obsługiwanego przez jeden z banków), a następnie określeniu wpłaty. Przelewy24 nie wymagają więc posiadania konta, a jedynie pełnią rolę bramki płatniczej, współpracującej z głównymi bankami w Polsce. Alternatywnymi, podobnymi metodami płatności dostępnymi w Polsce są Payu czy PayByNet. Tą metodą nie wypłacisz jednak ewentualnych zdobytych wygranych za obstawianie zakładów sportowych.

Skrill i Neteller: Międzynarodowe epormonetki z wieloma walutami

Jeśli więc zależy ci na dwukierunkowym wysyłaniu i odbieraniu pieniędzy, najlepiej skorzystać ze Skrill i Neteller. To popularne międzynarodowe portmonetki elektroniczne, które pozwalają na wysyłanie i odbieranie płatności. Ich zaletą jest obsługa płatności wielowalutowych i prosta wymiana walut. Za pomocą tych dwóch metod, obecnie należących do jednego operatora, zapłacisz zresztą w wielu sklepach internetowych na całym świecie.

Liczne opcje bezpieczeństwa zwiększają jeszcze wartość Skrill i Neteller. Możesz tu korzystać z autoryzacji 2FA, a nad płatnościami czuwa dedykowany zespół wykrywania nieprawidłowości. W obu portmonetkach występują jednak pewne nieduże opłaty, między innymi za brak aktywności czy przewalutowanie i wypłatę środków na konto bankowe.

Karty płatnicze: Proste wpłaty dla każdego

Jeżeli natomiast należysz do bardziej konserwatywnych graczy, możesz skorzystać z wpłat za pomocą kart kredytowych. Choć nie jest to najnowsza metoda płatności, to w ostatnim czasie płatności kartowe zyskały wiele dodatkowych funkcjonalności.

Choć dawniej karty były uznawane za relatywnie mało bezpieczne, obecnie zyskały dodatkową warstwę bezpieczeństwa, w formie 3D Secure. To zabezpieczenie, polegające na dodatkowe autoryzacji za pomocą urządzenia mobilnego w aplikacji, albo przez kod z wiadomości SMS. Dzięki temu nie jest możliwe nieautoryzowane użycie karty, ponieważ wymaga to jeszcze posiadania urządzenia przypisanego do jej użytkownika. Poza tym, obecnie karty mogą być przypisane do płatności Google Pay i Apple Pay, umożliwiając doładowanie konta za pomocą tych eportmonetek.

WARTO PRZECZYTAĆ:

Talos Principle 2 DLC Talos Principle 2 niespodziewanie otrzymał DLC!
Kurz nie zdążył jeszcze porządnie opaść po premierze drugiej części tej gry logicznej, a Croteam już ponownie zaskoczył! Już od piątku możemy rozwiązywać nowe zagadki.
Automatyzacja pracy projektowej z SOLIDWORKS API
Projektowanie 3D to złożony proces, który często wymaga powtarzania tych samych sekwencji poleceń. Jednak dzięki narzędziu SOLIDWORKS API, możesz znacznie usprawnić swoją pracę poprzez automatyzację
AgilePM AgilePM® – zwinne zarządzanie projektami w dynamicznych środowiskach
Planując jakiekolwiek przedsięwzięcie, chcielibyśmy, by można je było zrealizować możliwie najtaniej, najszybciej i bez przeszkód. W większości przypadków to niemożliwe. Na szczęście istnieją podejścia takie
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *