Trudno oprzeć się stwierdzeniu, że bez telefonu jak bez ręki. Kiedyś służące jedynie do przeprowadzenia krótkiej rozmowy, dziś zastępują nam wiele urządzeń. Najnowsze smartfony to bez wątpienia całe centrum dowodzenia i zarządzania. Nie kupujemy odtwarzacza muzyki, kalendarza, notatnika, budzika, GPS-a, aparatu i wielu wielu innych, a tylko i wyłącznie jednego smartfona, który ma to wszystko.

Funkcje, które posiada są więc bardzo istotne. Do tego szeroki wybór smartfonów przeróżnych marek, które to w zastraszającym tempie wypuszczają kolejne aktualizacje sprawia, że już sami nie wiemy na co się zdecydować. Stąd też, zdecydowaliśmy się przedstawić Wam, najnowsze na rynku i godne uwagi pozycje.

Samsung Unpacked

Dziś proponujemy nowości od marki Samsung. Wszystko to, za sprawą ostatniego, sierpniowego Unpacked marki, gdzie mogliśmy pierwszy raz zobaczyć dwa najnowsze modele smartfonów Samsung. Jak podaje sam producent flagowym modelem marki Samsung stał się Galaxy Note 20 z 7-calowym wyświetlaczem, który spokojnie może zastąpić nam komputer. Swoją premierę miał też Galaxy Z Fold 2, czyli udoskonalony model składanego smartfona.

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Samsung jest od lat niekwestionowanym liderem, jeśli mowa o rynku smartfonów. Nic więc dziwnego, że kolejna odsłona marki wzbudziła tyle emocji. Oprócz premiery smartfonów, podziwiać mogliśmy także najnowsze słuchawki bezprzewodowe z redukcją szumów Galaxy Buds Live, smartwatcha Galaxy Watch 3 oraz tablety Galaxy Tab S7 i S7+.

Jednak dziś skupimy się na przybliżeniu wam dwóch nowych smartfonów.

Galaxy Note 20 Ultra

Pierwsza propozycja od firmy Samsung. Galaxy Note 20 Ultra gotowy na szybką łączność 5G, z 7-calowym wyświetlaczem, inteligentną baterią, ultra szybkim procesorem 7nm, profesjonalnym systemem aparatów, pozwalający grać jak na konsoli. Czyż nie brzmi to idealnie?

Galaxy Note 20 Ultra przygotowany jest pod wymagania sieci 5G, czyli najszybszą komunikację mobilną. Wyposażony jest w wyświetlacz Infinity-O Dynamic AMOLED 120Hz, który dzięki zredukowanym do minimum ramkom, pozwala nam cieszyć się maksymalnie dużym rozmiarem ekranu, przy zachowaniu kompaktowości smartfona. Bateria telefonu o pojemności 4500mAh, to połączenie szybkości ładowania z wytrzymałością i długą pracą telefonu, na jednym ładowaniu. Ten smartfon idealnie sprawdzi się także jako profesjonalny aparat i kamera. Filmy w jakości Pro, z wideo 8K i Single Take, czy zdjęcia z inteligentną ostrością Live Focus staną się dla Ciebie codziennością.

Samsung Galaxy Note 20 pozwala na sterowanie gestami, łatwe edytowanie plików, a także daje prostą i wygodną łączność z Twoim PC-tem. A dla miłośników gier – funkcja Game Booster i Frame Booster, dająca nam nie tylko świetną jakość obrazu, ale także płynność i niezakłóconą niczym akcję gry.

Galaxy Z Fold 2

Galaxy Z Fold 2 to druga propozycja marki Samsung. Tym razem marka wypuściła na rynek kolejną odsłonę składanego smartfona. Elastyczny ekran pozwala na złożenie telefonu, głównym ekranem do środka. Z kolei po złożeniu, dostępny jest dla użytkownika drugi ekran, pozwalający na korzystanie z urządzenia po zamknięciu.

Czy wyróżnia się na tle poprzedników? Tym razem dodatkowy ekran będzie większy, co z pewnością wpłynie na komfort użytkowania. Super AMOLED o przekątnej długości 6,23-cala, bez zbędnych ramek, aby dać jak największe pole użytkowe. Dzięki temu zyskujemy pole podobne do klasycznego smartfona, co daje nam dostęp do większości zadań naszego telefonu, przy wysokim komforcie użytkowania. To właśnie w wersji złożonej, został wyposażony także o nowe rozwiązania, takie jak możliwość robienia zdjęć głównym aparatem, bez konieczności otwierania smartfona.

Nie można pominąć także najważniejszych kwestii technicznych. Samsung Galaxy Z Fold 2 wyposażony jest w 7,7- calowy wyświetlacz główny AMOLED Full HD+ 120 Hz, który tym razem pozbawiony został notcha. Posiada jedynie minimalne wycięcie na aparat.Bateria telefonu o pojemności 4500mAh daje nam wiele godzin pracy telefonu, przy jednym ładowaniu. Galaxy Z Fold 2 wyposażony jest w system aparatów, dzięki któremu zyskujemy wysokiej jakości zdjęcia oraz filmy. Potrójny aparat główny oraz dwa aparaty pomocnicze do robienia zdjęć typu selfie. Galaxy Z Fold 2 posiada także możliwość ładowania zwrotnego. Za jego pomocą naładujemy więc inne urządzenia.

Oba modele dostępne są na Allegro, od autoryzowanych sprzedawców Samsung. Warto wiedzieć, gdyż obecnie jest to nie tylko jedna z tańszych propozycji na zakupy, ale także bezpieczna – jeśli wybieramy autoryzowanych dostawców.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *