Jeszcze do niedawna wydawało się, że gustowne kluby taneczne i restauracje to miejsca, którymi mogą pochwalić się jedynie największe miasta. Obawiano się, a raczej – sądzono, że tworzenie rozrywkowych przestrzeni w małych miejscowościach okaże się nieopłacalne. A jak jest dzisiaj?

Nisza na rynku rozrywki

Dziś na każdym kroku przekonujemy się, że wszyscy ludzie są skłonni do dobrej zabawy i odpoczynku w miłym towarzystwie i zachęcającym otoczeniu. Najlepszym przykładem jest Nurt Club w Brodnicy – jego goście na każdym kroku zachwycają się inicjatywą właścicieli.

Jak to możliwe, że w stosunkowo małym mieście miejsce będące połączeniem klubu, restauracji i sali koncertowej osiągnęło tak ogromną popularność? Odpowiedź jest prosta: mieszkańcy Brodnicy musieli dotąd poszukiwać rozrywki kilkadziesiąt kilometrów od miejsca zamieszkania. Teraz to ich miasto ściąga do siebie spragnioną dobrej zabawy publiczność!

Czym jest Nurt Club?

Nurt Club to połączenie restauracji, baru, sali tanecznej, koncertów, przestrzeni na świeżym powietrzu, a nawet miejsca dziecięcych zabaw. Za dnia możesz zjeść w nim rodzinny obiad. Wybieraj spośród mięsnych, wegetariańskich, a nawet wegańskich potraw oraz zestawów przeznaczonych dla dzieci. W ciepłych miesiącach obsługa oddaje do dyspozycji swoich klientów ogródek, w którym wszystkie orzeźwiające napoje smakują jeszcze lepiej. Wieczorem Nurt Club zamienia się natomiast w tętniący życiem i muzyką bar oraz klub taneczny. Weekendy w Brodnicy stoją pod znakiem koncertów mniej i bardziej znanych artystów, którzy sprawią, że na nowo zakochasz się w występach na żywo!

Dlaczego Nurt Club jest wyjątkowy?

Takiej przestrzeni brakowało nie tylko w Brodnicy, ale także w okolicznych miejscowościach. Miejsce zachwyca świeżością i pomysłowością osób, które je tworzą. Oferta Nurt Club jest skierowana nie tylko do mieszkańców Brodnicy, ale także osób przyjezdnych i turystów. Urokliwy rynek i możliwość spływu kajakowego po Drwęcy to tylko niektóre spośród atrakcji, zachęcających do bliższego poznania Pojezierza Brodnickiego. Region jest idealny zarówno na weekendowy wyjazd, jak i dłuższy urlop. Za dnia możesz podziwiać naturę, a w nocy rozerwać się w towarzystwie kontaktowych artystów i DJ-ów.

Być może zastanawiasz się, jak to możliwe, że w jednym miejscu udało się połączyć zarówno klub wieczorowy, jak i elegancką salę, umożliwiają organizowanie firmowych wydarzeń? Cóż, to wszystko zasługa twórców Nurt Club, którzy nie tylko starannie zaprojektowali omawianą przestrzeń, ale także wsłuchali się w potrzeby potencjalnych klientów. Odwiedzają ją wszyscy – młodzież, rodzice ze swoimi dziećmi, osoby starsze i partnerzy biznesowi. Przyjazna obsługa i piękna okolica natychmiast zachęcają do ponownych wizyt. Miejsce odszukasz na mapie bez trudu, znajduje się bowiem w samym centrum Brodnicy w pobliżu parku, rzeki, muzeum i zamku krzyżackiego. Sam budynek również jest zabytkowy – gwarantujemy, że Nurt Club to miejsce, w którym się zakochasz!

WARTO PRZECZYTAĆ:

sklep microsoftu Sklep Microsoftu z grami mobilnymi ruszy już w lipcu
Informacje o tym, że Microsoft chce stworzyć własny sklep z grami mobilnymi, pojawiały się od kilku lat. Wygląda na to, że już niedługo zobaczymy efekty
Google Pixel w Polsce Wyczekiwane smartfony Google Pixel już w Polsce. Ceny zaskakują
Polski rynek został w końcu zauważony przez Google, czego rezultatem jest uruchomienie w naszym kraju sklepu online Google Store, w którym Polacy mogą kupić wyczekiwane
nowe ipady apple Apple pokazało nowe iPady. Pro z nowym procesorem-bestią!
Niedawno zapowiadany event „Let Loose” już za nami, czas więc na podsumowanie wszystkich najważniejszych nowości zapowiedzianych przez Apple. Koncentrują się one przede wszystkim na traktowanych
Udostępnij

Jako duchowy przewodnik portalu TechPolska, oddaję się z pasją światu technologii i gamingu. Moje serce bije szczególnie mocno dla gier RPG, gdzie zanurzam się w skomplikowane światy i rozbudowane fabuły, ale równie chętnie oddaję się strategii, planując, manewrując i zdobywając wirtualne imperia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *