Orange Flex to w pełni cyfrowy plan komórkowy dostępny w aplikacji. Już samo to sprawia, że oferta Orange Flex jest innowacyjnym rozwiązaniem na rynku usług telefonicznych.

Nie trzeba ruszać się z domu ani podpisywać stosu dokumentów, by aktywować numer z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami, MMS-ami w kraju i w roamingu w UE oraz solidnym pakietem internetu (np. w Planie za 30 zł dostaniemy 30 GB).

Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację Orange Flex ze sklepu App Store lub Google Play. Następnie rejestracja i weryfikacja tożsamości poprzez selfie i samodzielnie wykonane zdjęcie dowolnego dokumentu tożsamości (które nie będą przez Orange przechowywane) i już stajemy się użytkownikami elastycznej oferty Orange Flex.

Możliwe jest przeniesienie obecnego lub wybranie nowego numeru. Jeśli chcesz korzystać z tradycyjnej karty SIM możesz wybrać opcję dostawy kurierem prosto pod Twoje drzwi. A to nie koniec rewolucyjnych udogodnień.

Orange Flex – oferta, która żyje rytmem klienta

Orange Flex to oferta bez zobowiązań, która dopasowuje się do aktualnych potrzeb użytkownika. I to faktycznie wielka zmiana w podejściu do specyficznych wymagań osób korzystających z technologii mobilnych. Po pierwsze można zrezygnować z planu komórkowego równie łatwo, jak się go aktywuje, poprzez wybór właściwej opcji w aplikacji Orange Flex.

Nie ma żadnych długich umów, żadnej papierologii, żadnych dodatkowych opłat za rezygnację. Po drugie: możliwość zmiany Planu na inny, gdy zajdzie taka potrzeba, również daje dużą swobodę w korzystaniu z oferty.

Plany w Orange Flex można zmieniać w dowolnym momencie – raz w miesiącu. Kiedy więcej czasu spędzasz w sieci, możesz bez problemu aktywować większą paczkę danych albo aktywować tzw. dodatkowe Passy, dzięki którym zyskujesz nielimitowany transfer GB przy korzystaniu z popularnych serwisów video czy aplikacji muzycznych.

Pamiętaj, że w Orange Flex w każdym planie możesz korzystać z Social Pass, czyli nielimitowanego transferu danych na media społecznościowe. I to wszystko nie wiąże Cię na stałe.

Plany Orange Flex i pakiety dodatkowe, czyli więcej możliwości

Oferta Orange Flex trafnie przewiduje, że użytkownicy ma różne potrzeby, ale w zasadzie głównie chcą mieć nieograniczone możliwości. Stąd we wszystkich Planach dostajemy nielimitowane połączenia i wiadomości, a paczki internetowe dobiera się do swoich potrzeb. Łatwo dobrać coś idealnego dla siebie, bo do wyboru mamy aż cztery Plany, z których najtańszy kosztuje 25 zł miesięcznie.

Oferta jest prosta, aplikacja intuicyjna a wszystko jest jasne i czytelne. Do tego strzałem w dziesiątkę są usługi dodatkowe: Social Pass, Video Pass, Music Pass oraz opcja dzielenia się pakietem GB z rodziną i znajomymi.

Dzięki tej ostatniej innowacji możliwe jest przekazanie gigabajtów na inny numer Orange Flex. Więcej o tych nowatorskich rozwiązaniach, które faktycznie pozwalają na swobodne i nieograniczone korzystanie z sieci i rozwijanie pasji online, można dowiedzieć się na stronie Orange Flex.

Orange Flex z dodatkową kartą SIM i eSIM – tego nie dostaniesz u innych!

Kolejną z innowacji w Orange Flex jest eSIM, czyli wirtualna karta SIM, którą można pobrać na urządzenia Apple, w tym również na Apple Watcha oraz na niektóre smartfony z systemem Android. Orange jest tu absolutnym pionierem. U żadnego innego operatora nie ma obecnie możliwości korzystania z wirtualnej karty SIM.

W Orange Flex czeka także na użytkowników darmowa druga karta SIM z tym samym numerem. Dzięki tej opcji można korzystać z usług dostępnych w Orange Flex (np. z transmisji danych) na dwóch różnych urządzeniach bez konieczności ciągłego przekładania karty. To znaczne ułatwienie, oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Udostępnij

Administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *