Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Dziś właśnie jest premiera Agents of Mayhem stworzoną przez studio Volition. Wcielamy się w agentów M.A.Y.H.E.M (Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds) którzy walczą przeciwko Doktorowi Babylonowi i jego legionowi składającym się z super-złoczyńców.

Jest to TPS (Third-person shooter) który zabiera nas do futurystycznego Seulu w Południowej Korei, w grze jest dwanaście różnych agentów każdy różni się stylem gry oraz umiejętnościami ale tylko trzech możemy wybrać którymi będziemy chcieli grać. Ciekawe jest to że gra jest osadzona w tym samym uniwersum co Saints Row.

Studio Volition na potrzeby gry stworzyło nowy silnik potrafiący pokazać świetne animacje przy tym zachowując płynność gry. Całość jest pokazana w komiksowej oprawie graficznej co nadaje je dosyć ciekawy wygląd choć widzieliśmy to już w innych produkcjach takich jak Overwatch czy Paladins .

Share:

administrator, bbp_keymaster

TechPolska - Zespół, który tworzy naszą stronę składa się głównie z młodych amantów rozwiązań technologicznych oraz informatyki. W swoich treściach stawiamy przede wszystkim na obiektywność i rzetelność, co niejednokrotnie zostało docenione przez naszych czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *