Napisz do nas

TechPolska.pl

Znajdziesz nas

Zacznijmy od bardziej interesującego i potencjalnego smartfona Huawei, jakim jest kieszeń Huawei p50. Nowy, kreatywny i przystojny, składany telefon w kreatywny sposób zmienia się z kieszonkowego na pełnoekranowy flagowy smartfon. Po rozłożeniu działa jak zwykły smartfon, ale po złożeniu staje się tak mały, że bez trudu zmieści się w kieszeni. Kieszonkowy smartfon jest dostępny w kolorach białym i czarnym. W ramach promocja Huawei p50 pocket prezent w postaci szminki Huawei freebuds.

Huawei p50 pocket oferuje elastyczny wyświetlacz OLED o przekątnej aż 6,9 cala i wydłużonych proporcjach 21:9. Przeglądanie stron internetowych na takim ekranie musi być przyjemnością, co dodatkowo potwierdza odświeżanie obrazu z częstotliwością 120 Hz, oraz główny wyświetlacz o rozdzielczości 2790 x 1188 pikseli. Posiada również ekran dotykowy o przekątnej 1,04 cala jako drugi wyświetlacz, o rozdzielczości 340 x 340 pikseli przy gęstości pikseli 328 pikseli na cal. Kieszeń Huawei p50 jest zasilana przez ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 888 2,84 MHz, który zawiera 1 rdzeń taktowany 2,84 MHz, 3 rdzenie taktowane 2,42 MHz i 4 rdzenie taktowane 1,8 MHz. Jest wyposażony w 8 GB pamięci RAM. Wielowymiarowy zawias ma na celu podnoszenie ekranu podczas jego składania. Jedną z najlepszych cech kieszeni p50 jest funkcja odblokowywania twarzy i czytnika linii papilarnych, wystarczy jedno spojrzenie lub jeden dotyk, aby odblokować, niezależnie od tego, czy jest złożona, czy rozłożona.

Kieszeń Huawei p50 jest oparta na harmonii OS 2.0 i jest napędzana niewymienną baterią 4000 mAh. Drugi ekran może służyć do sprawdzania powiadomień, odbierania połączeń i robienia selfie. Ma nawet niezawodne widżety dla aplikacji własnych i innych firm. Pojemność baterii w kieszeni Huawei p50 jest wystarczająco dobra i zapewnia szybkie ładowanie do 40W przy ładowaniu wstecznym 5W. Całość tego kieszonkowego smartfona to 190 gramów. Wydajność smartfona jest solidna i bez problemu radzi sobie z każdą aplikacją i grą. Kieszonkowe aparaty Huawei p50 dotyczą tylnych opakowań z potrójną konfiguracją aparatu, w której znajduje się 40-megapikselowy aparat główny z aperturą 1,8, 13-megapikselowy aparat z aperturą 2,2 i 32-megapikselowy aparat z aperturą 1,8. Konfiguracja tylnej kamery ma autofokus. Ma jedną konfigurację przedniego aparatu do selfie.

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *