Ubiór inspirowany grami to nic niezwykłego. Zwykle są to jednak po prostu bluzy, T-shirty czy czapeczki z daszkiem. Ubisoft tym razem zdecydował się jednak pójść w innym kierunku. Nawiązał współpracę z firmą Reebok, która stworzyła specjalne buty zainspirowane najnowszym tytułem tego dewelopera – Assassin’s Creed: Valhalla.

Bądź jak wiking, czyli trzy modele do wyboru i nie tylko

Hasłem promocyjnym limitowanego modelu butów jest “Like a viking”. Napis ten pojawia się nawet na samych butach, które co prawda posiadają schemat kolorystyczny pojawiający się w materiałach promocyjnych nowego Assassin’s Creed, a także różne smaczki (np. w pewnych modelach specjalne wzory na podeszwie), ale poza tym są stosunkowo normalnym obuwiem, bez żadnych udziwnień.

Buty dostępne będą w trzech wersjach:

  • Zig Kinetica

To ciemny model inspirowany krukiem Syninem, który będzie towarzyszył głównemu bohaterowi (lub bohaterce) w trakcie rozgrywki. Kosztował będzie 449 złotych.

Buty_Assassin's_Creed_Valhalla_Zig_Kinetica_Czern_GZ8458_01_standard

  • Club C Revenge

To prosty, klasyczny model z zamszu. Jego cena wynosi 329 złotych.

Buty_Assassin's_Creed_Valhalla_Club_C_Revenge_Bialy_GZ8460_02_standard

  • Classic Leather Legacy

To szaro-szmaragdowy model z tekstylną cholewką z nakładkami z nubuku. Kosztować będzie 329 złotych.

Buty_Assassin's_Creed_Valhalla_CL_Legacy_Szary_GZ8459_01_standard

Poza unikalnymi butami nie mogło oczywiście zabraknąć także bardziej typowych gadżetów, czyli bluz, czapki z daszkiem i… skarpetek.

Kolekcja będzie dostępna już niedługo

Cała kolekcja, czyli buty, ale też inne wspomniane powyżej elementy, będą dostępne już niedługo. Ich zakup będzie możliwy od 7 listopada na stronie internetowej Rebooka, a od 11 listopada w niektórych sklepach.

Dni, w których buty i inne elementy kolekcji będą dostępne kupienia, nie są przypadkiem. Premiera Assassin’s Creed: Valhalla będzie miała bowiem miejsce w podobnym czasie. Odbędzie się ona już 10 listopada 2020 roku na Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, PlayStation 4, Epic Games Store i Ubisoft Store na Windows PC oraz na UPLAY+, a także na Google Stadii. Na PlayStation 5 najnowszy Assassin’s Creed pojawi się zaś 19 listopada 2020 roku.

Podobają Wam się te buty? Macie w planach je zakupić? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Udostępnij

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *