Każdemu graczowi zdarzyła się pewnie sytuacja, w której zaczął grać “tylko na chwilę”, po czym skończyło się na wielogodzinnym maratonie. Jednak jest to nic przy tym, jakie wyniki w długości grania osiągają profesjonaliści w tej dziedzinie. Właśnie ustanowiono nowy rekord świata w długości grania, który wynosi… 572 godzin. Dokonał tego streamer Andrew Bodine, znany pod pseudonimem GiantWaffle.

Jak przebiegało pobijanie rekordu?

Jak prawdopodobnie się już domyśliliście, GiantWaffle co jakiś czas robił przerwy w graniu. W innym przypadku prawdopodobnie by tej próby nie przeżył.

Andrew Bodine grał przez 19 godzin dziennie przez 30 dni. W tym czasie grał między innymi w takie tytuły, jak Red Dead Redemption, Luigi’s Mansion 3, Factorio, Rocket Leauge i Escape from Tarkov. Udało mu się także ukończyć całe Death Stranding.

Poprzedni rekord, ustanowiony przez streamera o pseudonimie JayBigs wynosił niewiele mniej, bo 569 godzin. W czołówce pod względem długości grania znaleźli się także ItsArmand (566 godzin), Edison Park (541 godzin) i Zizaran (506,5 godzin).

Całe przedsięwzięcie można było na żywo obejrzeć na Twitchu.

Czy było warto?

Według samego streamera – zdecydowanie tak. Cały związany z tak długim streamowaniem stres był jego zdaniem całkowicie warty wyników, jakie udało mu się dzięki temu osiągnąć. Jego statystyki, takie jak ilość widzów, subskrybentów czy obejrzanych godzin, powiększyły się aż 4 do 10 razy w porównaniu z tym, jak prezentowały się wcześniej.

Streamowanie 19 godzin dziennie nie jest zdrowe. To oczywiste i jestem tego świadomy. Ale patrząc na to z perspektywy, wielu ludzi, którzy próbują łamać rekordy, popychają się do limitu na sposoby, które nie są postrzegane jako zdrowe. To nie jest proste. Nigdy nie miało być proste. – GiantWaffle

Jaka jest wasza opinia na ten temat? Wyniki poszły temu streamerowi do góry, to prawda, ale co z jego zdrowiem? Czy popieracie próby bicia tego typu rekordów?

WARTO PRZECZYTAĆ:

Wilgotność powietrza w magazynie – na co wpływa?
W coraz większej liczbie magazynów utrzymuje się określony stopień wilgotności i temperaturę poprzez zastosowanie systemów nawilżających, osuszających, grzewczych i chłodzących. Dzięki niej w magazynie przez
Technologiczne zabawki dla dzieci – na które warto zwrócić uwagę?
Letnie dni sprzyjają spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jednak niektóre dzieci nie przepadają za typowymi aktywnościami w ogrodzie. Dotyczy to w szczególności dzieci i nastolatków
Procesory, czyli poradnik pomagający przy komputerowym zawrocie głowy
Procesory – serce komputera? Witajcie w fascynującym świecie procesorów, serca każdego komputera! W tym artykule zgłębimy tajniki tych niepozornych, ale niezwykle istotnych elementów, które sprawiają,
Udostępnij

Administrator

Nasza redakcja składa się z zapalonych pasjonatów gamingu i technologii. Każdy ma swoją niszę, dzięki czemu razem możemy zaproponować Wam szeroki przekrój eksperckich materiałów. Dzielimy się najświeższymi wiadomościami, recenzjami i poradami, aby nasi czytelnicy byli na bieżąco z tym, co najważniejsze w świecie techu i gier.

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *